Szupercella

Escape Plan

2016.10.05 niky86

Se Sylvester Stallone, se Arnold Schwarzenegger nem tartozik a kedvenc színészeim közé, ezért fenntartással néztem meg a filmet, de végül szerencsére kiderült számomra, semmi okom nem volt az aggodalomra. A Szupercella egy igazán remek film, nem várt fordulattal.

2015.08.16 doffy_joka

A karakterek, a történetvezetés, a zene minden nagyon együtt van! A helyszín, a látvány, a zene, és a színészek előadása mind csak emelik eme remek filmet. Bátor szívvel ajánlom!

2015.06.19 ElfRider

Nagyon vártam már egy ilyen akciófilmet, ahol nem csak a lövöldözésen van a hangsúly hanem a szereplőkkel együtt a nézők agytekervényeit is megdolgoztatják a készítők. A két nagy-öreg akciószínész pedig csak még rádob egy lapáttal a hangulatra. Teli találat!

2017.03.01 Hercegno

Stallone és Schwarzenegger párosa nagyon jól szerepelt aSzupercellában, mintha rájuk írták volna meg a szerepeket. Nagyon izgalmas, érdekfeszítő film, jól szórakoztam rajta.

2016.10.13 tiszaizsofi

Tipikus Sylvester Stallone film, a jobbak közül való igen jól sikerült nagyon jók az akciójelenetek és tetszett hogy az érzelmi szálak sem szorulnak túlságosan háttérbe ahogy a korábbiaknál azt megszoktuk.

2017.03.24 georgri

Ajánlom mindenkinek ezt a filmet megnézésre, melyben igen neves színészek fergeteges alakításának lehet tanúja a néző. Tetszett nagyon a film sztorija, izgatottan vártam, miként alakul a történet.

2016.10.25 Manfred

Izgalmas és humoros akciófilm is, annak ellenére hogy egy komoly történetet dolgoz fel. Profik a színészek, jól adják a karaktert, magával ragadó film.

2015.05.23 inemeth

Messze felülmúlta várakozásaimat, szórakoztató, vicces, megnevettetett, és itt -ott még meg is tudott lepni. Fordulatokban gazdag film örök klasszikusokkal!

2016.10.21 Manson

Nagyon profi film, ami végig izgalmas. Alapvetően nem vagyok oda S.Stallonéért és Schwarzeneggerért sem , de ez a film lekötött, tetszett, végig izgalmas és szórakoztató.

2016.10.20 kernernoemi

A nagy nevek éld a kitűnő dramaturgia meghozták a várt sikert, izgalmas, jópofa, pörgős film, tele izgalommal és sok fordulattal. Érdekes történet, felejthetetlen karakterekkel.

2015.06.29 Enccso

Jó kis film lett ez, a két "öreg" nagyon jól működött együtt, voltak egész szórakoztató kis sziporkák, izgalmas is volt, egy teljesen korrekt akciófilm.

2015.06.17 nikiszalanics

Mindent összevetve remekül nosztalgiáztam ezen a filmen, mert furcsa belegondolni abba, hogy a két akciófilmes ikont Sylvester Stallone-t és Arnold Schwarzenegger-t nem 20-25 évvel ezelőtt, karrierjük csúcsán látjuk először közösen egy mozifilmben, h... Több

2015.10.31 katalin19

A cél a börtönökből való kijutás esélyei,ami nagyon tanulságos számomra. Megmutatkozik az emberi szabadság vágyás ereje. küzdelmek természetesen,mint akició film megjelenik. Érdekes a vége. Nem gondoltam volna,hogy ilyen jól kitalálják. Észre vehetetlen hogy egy hajón van a börtön.

2015.01.27 Pillcsi

Szeretem ez a filmet,még ha a színészek már nem is mai darabok akkor is érdekes volt,végig tudtam figyelni a filmre és vártam,hogy mi lesz a vége és nem csalódtam!