Szupercella

Escape Plan

2024.02.06 Master

Az utolsó nagy közös film, ami jó is

Nagyon jól kezdődik, a két híres akciósztár pedig a későbbiekben is feldobja a Szupercellát. Svarci és Sly utolsó olyan közös akciófilmje, amely még jó is. Kapunk jó karaktereket, poénokat és remek bunyókat is, plusz akad néhány fordulat és meglepetés is a filmben. A legjobb az benne, hogy a két öreg mennyire kitartó és kemény, fiatalokat meghazudtoló módon. Nagyon tetszett az egész, most láttam harmadszor. Értékelésem: 80%, azaz négy csillag, tisztelegve a két színészlegenda előtt. Ajánlom Svarci és Sly rajongóinak.

2015.04.18 Yosihiro

Ismét egy jó választás Stallone és Arnold főszereplésével. Engem mindig elbűvöl az ilyen film a 90-es éveket idézi fel. Bár tegyük hozzá, hogy a technológiával sokat fejlődött, de ez mit sem von le a film értékéből. Egyon szórakozató, izgalmas és jó ... Több

2017.05.05 mamiéstöti2

Stallone és Schwarzenegger nélkül is megállná a helyét a történet, de ők is kellettek az abszolút sikerhez. Sikerült páratlan megismételhetetlent alkotni.

2021.08.10 Laca//Ho/rr/oR//

Jó alapötlet, de Stallone és Schwarzenegger magukkal hozták a régimódi klisét

A két régi nagyágyú a kamerák előtt igencsak kíváncsivá tett, és maga az alapötlet is eléggé érdekesnek bizonyult. Sylvester Stallone és Arnold Schwarzenegger mellett feltűnt még Sam Neill és Vincent D'Onofrio is a mellékszereplők listáján, így igencsak jó stábbal állhattak neki ennek a filmnek. Akkor még ott volt 50 Cent (rapper) mint informatikai zseni, bár ez igencsak érdekes szereposztásnak bizonyult. Eléggé érdekes és jó megközelítése volt egy ilyesfajta börtönös akciófilmnek két jó karakán színésszel a fedélzeten. Nagyon jól megismerhettük az alaptörténetet, és jól is vezették azt fel nekünk, egészen a film vége feléig izgalmas és helyenként ötletes is volt. Ugyanis előjött a 90-es évek tipikus, sablon jelenetsora, ami akkortájt élvezetes volt, de mára elkopott. Ugyebár végig a börtönből való kiutat keresi két főhősünk, és ehhez csatlakozott pár mellékszereplő, akiket így vagy úgy elveszítünk. Jól fel is építették a csattanóra az izgalmakig az egész cselekményt, csak előjött a régi szokás. A gonosz nem találja el a két főhőst, csupán erre volt egy mellékszereplő, azután pedig gond nélkül lelőnek és kinyírnak minden "gonosz fiút". Mondhatni gyorsan le is zavarják az akciórészét, és kijutnak egy-két váratlannak mondható megoldással. A végén kiderült minden, illetve amire számítani lehetett Schwarzenegger terén, gyorsan ki is bújt a szög a zsákból.

2015.07.08 dulkap

Nem volt rossz film, bár önmagában nálam a két akciólegenda nem tud egy filmet jóvá tenni. A film nagyjából arról szól, hogy hogyan próbálnak megszökni hőseink a világ leghanyagabbul őrzött börtönéből. Egy szimpla sablonos történet, amit valószínűleg... Több

Csak a két öreg miatt kapott tőlem ez a közepes akciófilm. A sablonos, börtönből szökős filmek sorába teljesen beleillik. Stallone és Schwarzenegger azért némileg megmentette, és volt egy kellemes csavar a végén.

2022.03.19 Dorkateo

Már minden fontosat leírtak az előttem szólók, így nekem csak annyi maradt, hogy imádom a két öregfatert!!!

2015.04.18 rbernadett

Meglepően jó lett ez a film. Nem is akartam eredetileg megnézni, mert kinőttem már ezekből a semmitmondó akciófilmekből, de ez nem az. Érdekes a történet és a kivitelezés is jól sikerült. Ajánlom!

2016.11.18 indingo

Kellemes csalódás a film, remek sztori és pazar szereposztás. Végig izgalmas és érdekes, jó volt.

2017.07.18 Deku

Nagyon jó szó erre a filmre az, hogy hibátlan. A maga nemében ugyanis tényleg kifogásolhatatlan film. Semmi extra csak egy egyszerű akció film ami két nagyon szuper színésszel tökéletes lett.

2023.04.24 kabel

Klisék és történeti lyukak

Ez kb. egy 90-es évekből érkező film. Szinte minden eleme a 20 évvel ezelőtti akciófilmekből lett elcsórva. Amit kapunk, az egy nem túl izgalmas szabadulós film kiöregedett sztárokkal, akik alig tudnak színészkedni, és a karakterüket jelenetenként váltogatják, hogy értelme legyen a történeti csavaroknak.

2018.03.19 Diesel

Kidolgozott, érdekes történet látványos jelenetek. Sokan kritizálták a filmet hogy sablonos tipikus börtönös film. Hát szerintem egyáltalán nem. Ray Breslin (Sylvester Stallone) börtöntesztelő különös megbízást kap ebből lesz a bonyodalom. Már önma... Több

2020.02.11 dailyfilmsan

Jó az ötlet. Egyedi a maga módján, és ez nekem bejött. Kicsit olyan, mintha egy videojátékból készült volna. Mint egy megfilmesített szabadulószoba. Kár, hogy a folytatásokra nagyon kiapadt az ötletgyár, és csak az első része nézhető állagú.

2017.04.06 GedyPapa

Az ötlet nagyon jó volt, a casting viszont nem. Stallone és Schwarzeneger ebben az alkotásban nem működött. Ami a "Feláldozhatók"-ban hiteles és kiváló volt, az itt sokkal inkább kínos volt, mint izgalmas.