Szupercella

Escape Plan

2015.05.04 ZeroHero

Szeretem a börtönös filmeket, ahol logikusan össze van rakva egy szökés, itt próbálkoztak egy kis logikával, aztán végül mégis erőszakba ment át az egész. A negyedétől elég nyögvenyelős lett, sem Stallone, sem Svarci nem tudott már meggyőzni, hogy k... Több

2018.10.03 Norbert93

Egyszerű, de elmés és valamilyen szinten összetett film. Egész jó film lett.

2018.12.18 harnas1207

A két akciósztár filmje papíron annyira izgalmas, mint a amennyire giccses a mozivásznon. Nagyon bugyuta Szökés imitálás és a végén egy igazi béna csavar. Nekem nagyon nem jött be.

2023.03.25 drg0602

Szuper, teljesen kedvelhető alkotás, amelyhez hasonlót még nem láttam. A két ikonikus színész teljesítménye eszméletlenül jó. A mellékszereplők is tökéletesen alakítanak. A film története nagyon frappáns, egyedi. Nagyon jó film, akár többször is nézhető alkotás. Értékelés: 8/10

2018.04.17 TomÁcs

Nem hittem, hogy a két nagyágyútól még látunk értékelhető filmet. Örülök, hogy nem egy világmegmentős óriási bunyós filmet kaptunk, hanem egy egy izgalmas történetet.

2018.04.01 Filmelemző

A Kisiklottak és A rítus rendezője, a svéd Mikael Hafström 2013-ban készítette el az Escape Plant, mely Magyarországon elég idétlen címmel, mint Szupercella jelent meg. A film első 15 - 20 perce annyira ütős, hogy az ember azt hiszi, az évtized akció... Több

2016.05.10 VvV

Nagy öregek egész jóra sikeredett akciófilmje. Nagyon jó a története, jól is lett megvalósítva a kidolgozása is remek. Csak ajánlani tudom.

2018.07.10 Norbi

Nem volt rossz film, sőt pozitív csalódás ért ,az ilyen típusú filmekhez képest többet kaptam ,mint amire számítottam.A börtönvilág kialakítása egész hitelesre sikeredett, a főszereplő pedig tarolt. Csavaros, eseménydús volt az egész, időm sem volt unatkozni, és őszintén szólva nem is állt szándékomban.

2015.05.06 hsanya182

Rosszabbat vártam a Szupercellától. Elég jól sikerült Stallone film lett belőle. Van benne logika, akció, komolyság, humor! Ezért még a Feláldozhatók c. filmnél is többet ér számomra. Ajánlom, mert a nézhető filmek közé sorolható :)

2024.01.06 Lone Wolf

Két nagy filmes ikon nosztalgia akciózása

Ez az a film, amiben a két nagy filmes ikon: Schwarzenegger és Stallone még hitelesen tolják az akciókat, és az utolsó, amiben még hihetőek a bunyóik és kaszkadőr jeleneteik is. Svarci ugyanebben az évben forgatta az Erőnek erejévelt, mely szintén nagyon jól sikerült. Ez a két produkció jelentette nála a zárást, melyek után túl öreg kezdett lenni az akciófilmekhez. Stallone éppen egy évvel öregebb, így mindez sajnos rá is igaz. De a Szupercella MÉG egy pörgős utolsó közös jó filmjük lett 2013-ban, Mikael Hafström rendezésében. Nekem tetszett az alaptörténet is, melynek középpontjában egy hivatásos börtön-szabaduló áll, Ray Breslin (Sylvester Stallone), aki bizonyos börtönökkel leszerződve teszteli rabként a biztonsági rendszereket. Egy nap azonban olyan börtönbe kerül, ahonnan még ő is nehezen tud megpattanni. Kell hozzá Rottmayer (Schwarzenegger) segítsége is, akiről később kiderül, hogy nem éppen jelentéktelen figura. A film tele van jó bunyós és menekülős jelenetekkel, nekem nagyon tetszett az egész. Nálam 4 csillagos produkció.

2017.12.29 diumiu

Annak idején úgy ültem be erre a filmre, hogy voltak kétségeim az egész történettel kapcsolatban, de nekem nagyon pozitív csalódás volt a történet, a kivitelezés a film, a szereplők egyszóval minden. Bármikor szívesen megnézem, másnak is ajánlom.

2016.02.20 Lonka

Kiváló film két szebb napokat is látott színészóriással. Jó a történet, a kivitelezés, a helyszínek. Sok film szól börtönökről, börtönből való megszökésről, de ez valamivel újszerű volt.

2016.09.26 Greeta

A nagy öregek összehoztak egy elég ütős filmet. Egész jó.

2018.08.23 kevelin

Azt hittem először a cím alapján, hogy valami természetkatasztrófa film, aztán a leírás elolvasása után megnéztem. valami csúcsszuper alkotás. végre nem a csak a csihi puhiról szól, hanem van benne egy kis csavar és izgalom. szuper film lett.