The Commuter: Nincs kiszállás

The Commuter

2019.01.30 VFTS

Lényegében a Non-stop új köntösbe bújtatva. Liam Neeson hozza a kötelezőt, ez egy kimondottan neki való szerep. A sztori sablonos, egyszer nézhető a film.

2019.01.05 szabomarc

Pont ugyanaz történik benne, mint minden más Liam Neeson filmben, aki szereti őket, ezt is szeretni fogja. Sok akció, kissé elborult, eszeveszett történet, szórakoztató kivitelezés.

2018.01.24 Bob

Érdemes volt moziban megnézni a filmet. A szereplők kivétel nélkül jól játsszák a szerepüket (Liam Neeson, Patrick Wilson, Sam Neill, Vera Farmiga). Vannak benne azért akciójelenetek, de a krimi vonalat szépen viszi a film végéig. Néhány dolog kiszámítható, de ez nem rontja a film minőségét.

2018.06.20 Terminátor6

Bevallom Neeson akciózásai közül ez a nem fogott meg annyira. A feszültség megint adott: zárt helyként most nem egy repcsi, hanem egy vonat szolgál. A rendező nem vall kudarcot, egészen jól mozog a hangulat teremtésben. És egyedülálló pozitívum, hogy... Több

2019.02.09 Deniel

A sztori és az egész miliő egy kicsit tényleg hasonlít a Non Stopra, de Liam Neeson személye minden filmet kiszínez, így egy élvezhető film az eredmény! Az összes mellékszereplő szintén nagyon jó benne, rendezés, operatőri munka megérdemli a tapsot, ... Több

2018.01.17 Vitya

Nem rossz film, egyszeri nézésre izgalmas, szórakoztató. Kicsit már sablonos, Liam Neeson filmjei meglehetősen egy kaptafák, de mégis meg lehet nézni, mindig ott van bennük a fordulat és pörgősek. Ez a film sem kivétel, zajlanak az események és nem kiszámítható. Nem ez volt életem legjobb filmje, de bejött :)

2018.01.17 schvarz

Liam Neeson a megszokott formáját hozza. Nem adott újdonságot a film, de körülbelül erre számítottam. Egyszeri nézésre elmegy, de semmi extra. Meglehetősen kiszámítható. Próbál fordulatokkal izgalmasabb lenni, de inkább egy átlagos akciófilmnek mondanám.

2019.06.17 Nagy Zsolt

Stressz a vonaton

Díszletre nem kellett sokat költeni. A film 93% a vonatban játszódik, ettől el is laposodik, mint akciófilm. A mese. Igen, valamilyen formában mindannyiunkkal azt tesznek a felsőbb hatalmak, amit akarnak, sokszor nem is vagyunk tisztában vele és esetenként lehet, úgy mint a filmeben is - némi túlzással. De feltűnt, hogy még a magyar politikában is, máról-holnapra, egy-egy "nagymenő" vagy majmot csinál magából vagy homlokegyenest mást csinál, mint amit addig szokott. Nos, olyankor vagy megzsarolták vagy lefizették vagy mindkettő. Zsarolni pedig csak azt nem lehet, akinek senkije sincs.

2019.01.20 Lester69

Bárcsak kiszálltam volna időben !

Szomorú néni azt, ahogy egy jobb sorsra érdemes, jóval a tehetsége alatt szerepet vállaló színész egyszerűen nem tud kilépni a maga által épített ,kezdetben még működő és kedvelt skatulyából. Ugyan ez volt igaz Steve Carellre, aki szerencsére az utób... Teljes kritika

2018.02.03 silverkesh

Tetszik, Liam Neeson akciófilmes karrierjét az Elrabolva kezdte építeni, de egyvalamit elfelejtenek, 60 évesen azért kevesen ilyen virgoncok, mint Ő a filmben. :)) Moziban nem biztos, hogy megnézném, talán még lesz jó filmje, mint az elmúlt években.

2019.02.22 FGyula

Ezt vártam

A sztori összetett kellően bonyolult. A történet karakterei kellően változatosak.

2021.01.06 nagygellert

Pokolian jó film, egy szép kerek, összetett sztorival rendelkezik. Végig fenntartja a néző érdeklődését. Csak ajánlani tudom.

2018.01.20 Ádám

4Dx moziban néztem, egész jó volt, pörgős, szeretem Liam Neeson filmjeit, bár már volt neki egy ehhez hasonló filmje, csak az repülőgépen játszódott. :D

2022.01.23 freeman

Király film.