Sötét elmék

The Darkest Minds

2019.03.22 Bee97

Őszintén szólva mindenki lehúzta a filmet. Én mégis imádom... habár alig ismerhettük meg a szereplőket; aki olvasta, tudja, mi következik. Sajnálom, hogy pont akkor lett vége, mikor igazán elindult a cselekmény. Nagyon remélem, hogy valami csoda foly... Több

2020.09.01 petraszab

A könyv tartalmasabb, mozgalmasabb és sokkal összetettebb. A filmet szerintem elszúrték, nagyon leegyszerűsítették, annak ellenére hogy a látványt sikerült izgalmasra megcsinálni.

2019.03.03 FGyula

Időpocséklás

Szánalmasan gyenge x men koppintás

2018.08.10 papaja

Nagyon sok lehetőség van ebben a történetben, de ez a film nem igazán tudta kiaknázni ezeket, amit kimondottan sajnálok, mert sokat vártam tőle. Ez így csak egy tipikus tinimozi lett minden extra nélkül. Hogy ennyire fussa az alapanyagból, az elég szegényes.

2018.08.09 kmona

Nem rajongtam a filmért, de a befejezés elég erős lett, és nyitva hagyta a folytatás előtt az utat. A könyv ennél sokkal jobban artikulálta a dolgokat, de az összhatást nézve végül közepes lett szerintem.

2018.07.08 Domino

Az biztos, hogy a cím nagyon kifejezi a sztori. Mármint valóban eléggé sötét az egész, még ha a szereplők eléggé fiatalok is, ezzel téve energikussá az egész cselekmény, ami engem személy szerint be is szippantott. Minden esetre számomra nyomasztó vo... Több

2019.06.05 nopepatryk

Féltem a történetet illetően, de felesleges volt. Kissé kiszámíthatóak voltak a történések, viszont kellemesen élvezhetővé vált a film a folytonos eseményeknek köszönhetően.

2019.04.27 Erdő Csaba

Hol a sztori?

Végigdarálták, mint egy hosszú előzetest. Nem kaptunk választ, nulla háttérinfó, nagyjából kiszámítható minden, és ezek a drámai fordulatok sem lettek valami nyerők. Folytatásgyanús egyébként. Összességében nem vagyok elájulva tőle.

2019.07.09 tomrocky

Egy kissé ambivalensek az érzéseim, jól szórakoztam a történeten, jól is van megírva a történet, de valahogy nekem nem teljesen állt össze az egész. Egy kissé kaotikus a cselekmény, de azért mindezt remekül ellensúlyozzák az alakítások.