The Do-Over

MMcFly2015   2018. 01. 26.

Azt meg kell hagyni, hogy jobban sikerült, mint Adam Sandler első Netflixes filmje: a The Ridiculous 6. Aki nem ítéli el az átlagnál jobban Sandler féle stílust, akkor lehet még tetszeni is fog. Van egy nem túl eredeti, mondhatni fordulatos krimi szám - ami őszinte leszek nálam működött. Viszont ezt a bűnűgyi vonalat megtoldjuk Adam Sandlertől az utóbbi időben megszokott néhol vicces, néhol kínosan rossz, és gyomorforgató poénkodással. A beszólásokon sikerült néhol elmosolyodnom, de a film nagyobb részénél fintorogtam... kétségbe esett humora van, és szerintem Sandler is már csak erre utazik. Tekintve a főszereplő karrierjét, tudjuk, hogy nem áll jól a szénája (kritikai fogadtatása a filmjeinek), így nem is volt magas az elvárásom. Az elvetemült Sandler rajongók szórakoznak rajta egy jót, de meg merem kockáztatni aki agyament ,,könnyebb" vígjátékra vágyik, talál benne szórakoztató perceket...

philboy   2016. 06. 27.

Kiszámítható, unalmas, és nem igazán vicces vígjáték. Ez azért így semmiképp sem jó jel, ha nem nézed meg, semmiről nem maradsz le.

Face   2016. 01. 09.

Bosszantóan üres, ostoba film, Sandler valahogy megint nem bírt összerakni egy normális vígjátékot. Kár érte, a Netflix miatt bíztam benne, hogy erősebb lesz, de hát így jártunk.

Luis Guzmán
Torsten Voges
Natasha Leggero
Nick Swardson
Adam Sandler

Az Adam Sandler által alakított karakter neve Max Kessler. Egy ilyen nevű könyvelő valóban él New York Cityben, aki nem mellesleg meglehetősen hasonlít Sandlerre. A színész és Kessler személyesen is találkozott, miután a férfit meghívták a film premierjére.

Ez Adam Sandler és a Netflix második filmje a The Ridiculous 6 után.

A jelenetben, melyben a Szövetségi Banki Adatbázist nézik a szereplők, látható Vicky Valencourt neve. A név Adam Sandler egy korábbi filmjéből, A vizesnyolcasból lehet ismerős.