Örökkévalók

Eternals

2021.11.05 JollyDzsé

Szerintem nem mondok túl nagy csúsztatást azzal, hogy ez minden idők leggyengébb Marvel filmje. Nem volt jó látni, hogy a rendező mindent beleadott, gyönyörű lett maga a képi világa, de tájékozatlansága a Marvel világáról egyértelmű. Szerintem nem is nagy baj ez, mert az Örökkévalók mindenképp kilógott volna a sorból.

2021.11.16 Csillagpor

Alapvetően nem lett volna rossz, csak túl sok új karaktert akart volna bemutatni egy filmen belül. A látvány remek volt.

2023.01.28 bkzsani

Nem tudnám konkrétan megmondani, hogy miért, de engem annyira nem nyűgözött le annyira a film. Pedig alapból a történet nem rossz, de mintha valami hiányzott volna belőle. De persze azért érdemes megnézni, sőt. De lehet, nálam a Végtelen háború meg a Végjáték túl nagyra rakta a mércét.

2022.04.21 Zoltán384279

Mindenféle várakozás nélkül ültem neki a filmnek, főleg azok után, hogy a Végjáték óta nem készült normális Marvel film. (Bár előtte se sok volt.) Míg régen a Vasember, a Thor vagy Amerika kapitány elég jól sikerültek, a folytatások egyre rosszabbak ... Több

2022.10.01 Findzs

Unalmas

Nem egy megszokott marveles film. Lehet, már nem is lesz egy sem olyan jó, mint a Bosszúállók sorozat. A szereplőkön is érezni az izzadságot, ahogy próbálnak valamit kihozni a történetből, de sajna nem megy nekik. 4/10

2022.01.18 András393694

Komolyan vártam ezt az alkotást. Nem olvastam el róla sem véleményt, sem kritikát, sem a bemutató előtt, sem az után. Most megnéztem. Sok kérdésem lett. Pl.: miért fontos, hogy meleg legyen, és fekete, illetve hogy legyen pl. indiai, aki totál sztere... Több

2022.01.21 Svetlana Nézhetetlen

Beültünk megnézni, pedig én elleneztem! Nem szeretem az ilyen, a valóságtól elrugaszkodott fantáziafilmeket! Gyerekeknek való, vagy gyereklelkű felnőtteknek! Bocsi, ha valakit megsértettem, de én a Marvel- és DC-filmeket nem tudom értékelni.

2022.11.27 BDJN

Azt hittem, hogy nagyon jó film lesz, de tévedtem.

2022.06.17 Tóth István

Gyenge bosszúállók

Nem volt olyan rossz, de érződik h egy gyengébb bosszúállók csapatot akartak összerakni... Látvány és zeneileg jó lett, de a hossza és sok civakodás sajnos nem fogott meg. 1x meg kell nézni azért!

2021.11.04 kounicakhaha

Kicsit úgy érzem, hogy ez az a film, amin egyszerűen csak túl kellett esni. Nem bánom, hogy megnéztem, de nem valószínű, hogy én ebbe még egyszer belevágnék. Nagyon sajnálom, nálam ez egy erősen közepes.