A lány a vonaton

The Girl on the Train

2020.10.27 belavagyok

A könyv fényévekkel jobb. A film amennyire jól indul és felcsigázza a nézőt, oly hamar válik kiszámíthatóvá.

2024.02.18 Schumy1

A könyvet nem olvastam, viszont a film nagyon remekelt.

2020.03.08 Eniq

Aki egy akciódús filmet szeretne, annak ez nem fog tetszeni. Én nem éreztem annyira pörgősnek ezt a filmet, sőt, de ettől függetlenül a felépítése tetszett, a vége meg pláne, megérte végignézni. Emily Blunt most is remekelt, kitűnő választás volt a főszerepre.

2018.07.22 Megamovie

Hát a könyvhöz képest számomra csalódás lassú vonattatot hangulat mentes.Számomra a könyv se a világ legjobbja, de abban még így is több munkát érzek. Összességében sajnálom, hogy félre ment mert egy stílusosabb rendezővel egy elég erős darab is lehe... Több

2020.08.25 sammy88

Nem olvastam a könyvet és úgy láttam a filmet. Nekem tetszett. Sokan még úgy is lehurrogják, hogy csak a filmet látták, de szerintem ez egy abszolút nézhető és feszültségekkel teli történet. Engem lekötött

2020.11.05 Róbert Molnár

Egyszer nézhető thriller némi csavarral a végén, nem több.

2018.09.23 jake_green

Ez a film tökéletesen ötvözi azokat a műfajokat. Melyek a kedvenceim zseniális krimi lebilincselő thriller és mélyenszántó dráma. A történet olyan zseniálisan összetett, hogy akár igaz is lehetne. Az elején nehezen indul be de utána rendkívül jó ritmusban telik.

2016.10.07 adamkatka

Hátborzongató, félelmetes, igazi thriller, nagyon jó a sztori és minden perce feszültséggel teli, izgalmas, leköti a figyelmet és megmarad egy darabig a mondanivalója a nézőben, érdemes megnézni.

2016.10.10 Hablaty

Csupa rosszat olvasni róla, pedig jó film. Végi fenntartja az ember figyelmét és az orránál fogva vezeti a nézőt. Örülök, hogy megnéztem.

2017.02.25 clay00

Őszintén fogalmam sincs ki mit kedvel benne. Egyszerűen botrányosan rossz (vagy csak én vártam sokat tőle?), a könyv lekörözi. Már a felénél kitalálható (ha nem hamarabb) volt az egész.

2016.11.29 Ercsi

Különös hangulatú film, ami szerintem maximálisan visszaadja azt a hangulatot, amely magával ragadja az embert, ha a könyvet olvassa. A karakterek, a helyszínek... minden pontosan olyan volt, mint amilyennek elképzeltem azokat.

2017.03.03 Acropolis

Nem volt rossz a film sem, de nekem a könyv jobban tetszett. Mindenesetre a film is izgalmas volt, moziban igazi élményt adott, kategóriájában nem rossz.

2017.08.17 penzesisti

Misztikus, minden mozzanatában feszült, izgalmas, megdöbbentő film. A két hasonló karaktert játszó nő alakítása egyedülálló. Fordulatos, nem várt cselekménnyel teli.

2017.07.17 Zsuzsy

A bemutatója és leírása alapján jobbnak tűnt a film. Moziban láttam, jobbra számítottam, mert meglehetősen sablonos és kiszámítható, nincs benne igazán izgalmas rész.