A lány a vonaton

The Girl on the Train

2017.01.15 holnaputan

Nagyon jó kis film volta a tavalyi év egyik meglepetése. Nem tudunk meg sokat, csak csepegtetnek a történetből majd minden világossá válik.

2016.12.02 gubimari

Mivel olvastam a könyvet is, ezért határozottan állíthatom, hogy a film rendkívüli pontossággal követi az abbn leírtakat és hű marad hozzá. Szuper színészi játék, izgalmas cselekményvezetés.

2018.07.25 Meea

Szuper film, csak szerintem a szemfülesek már a a film felénél rájöhetnek a lényegre;)

2017.02.23 időjós

A könyvet pontosan a mozi előtt fejeztem be, ezért különösen izgalmas volt látni azt, amit egészen addig csupán elképzelni próbáltam. Nagyon tetszett a film, jól visszaadja a regényt.

2016.11.22 csocsicsoda

Sok kritika érte a filmet így félve ültem be a moziba. Szerencsére nem hittem a fanyalgóknak, mert ez egy remek film.

2016.10.23 malnaturmix

Ahhoz képest, hogy a sztorit 3 mondatban el lehet mesélni, de a játékidő közel két óra volt remekül meg volt szerkesztve, végig feszültség volt a filmben.

2017.01.22 laci044

Meglepő számomra, hogy milyen magas ponton áll itt. Kesze-kusza, felületes karakterekkel, és bár Emily Blunt jól játszik, a többiek a rossztól a röhejesig színészkedtek. A könyvet tudom ajánlani a filmet semmiképpen!

2017.03.27 Szinano

A filmben engem leginkább az nyűgözött le, hogy a főszereplő milyen hitelesen tudna nyújtani az alkoholista főhős karakterét. Mondhatni, érzékletesebb volt az alakítása, mint ahogy azt a regényt olvasva elképzeltem. Nagyon jó kis film, izgalmas.

2016.10.24 Kellangy

Én a film előtt már olvastam könyvben, szerintem jól sikerült a történtet áthozni. Sejtelmes a film hangulata, ami nekem tetszett. A végére egy kicsit pszihósra sikerült váltani, elég brutálissá vált a végkifejlet, és ami jó, hogy nem lehet kitalálni... Több

2017.03.31 Szőr SzereLő

A ' lány' megnevezést egy 35 éves elvált asszonynak kicsit viccesnek találom, talán a 'nő' jobb lett volna, amúgy sem szoktak mindent szóról szóra fordítani. Ezt leszámítva a film nagyon jó, izgalmas, teli nagyon jó karakterekkel. A nyomozó nénit ki... Több

2019.11.18 Mercy23

Előbb a filmet nézd meg, utána jöhet a könyv!

A könyv mérföldekkel jobb volt. Rengeteg olyan dolog maradt ki a filmből, ami kellett volna bele a plusz izgalomért.

2021.11.27 mafabfan

Sajnos a könyvet nem olvastam, de alapvetően egy érdekes és aktuális témájú filmet kaptunk. Spoiler/Cselekmény értékelése Bántalmazó kapcsolatban élőkről kevés filmet készítenek, ezért dicsérendő a film annak ellenére is, hogy a megvalósítása nem sik... Több

2018.09.02 fercsipeter

Kicsit többet vártam ettől a filmtől, kissé vontatott, de azért itt ott akadt egy egy fordulat! Nézhető kategória!

2018.12.01 Böbenyő66

A film nagyjából az utolsó fél órában keltette fel az érdeklődésemet, addig igazából mérhetetlenül vontatottnak tűnt. Ezzel szemben nagyon megindító volt Emily Blunt szerepe, de A színésznő alakítása mellett sem lehet csak úgy elmenni. A sztori elejét kellett volna kicsit felpörgetni.