The Green Inferno (2013)

The Green Inferno

The Green Inferno

stevepisti   2021. 01. 03.

Számomra meggyőző, kemény film. Eli Roth nem hazudtolta meg magát, nagyon felkavaró, realisztikus képeket sikerült mutatnia. Horrorfilmek kedvelőinek ajánlott.

HE7EDIK   2018. 01. 04.

A bevezető elég hosszúra sikeredett, amikor viszont megérkeznek a kannibál faluba, elszabadul a pokol. A legdurvább rész, mikor a kövér pacákot szó szerint darabokra szedik, de utána is van bőven testi-lelki terror. Eli Roth nagy rajongója a Cannibal... több»

moov18   2016. 01. 31.

2015 óriási pozitív csalódása

A 2015-ös évből számomra az egyik legnagyobb pozitív csalódás. Eli Roth olyan témához nyúlt, és egy olyan "kultuszt" támasztott fel ezzel, amelyről azt gondoltuk, hogy a filmipar teljesen megfeledkezett. Éppen ezért veszélyes, kockázatos munkát is vá... teljes kritika»

Balint   2016. 02. 12.

Évek óta vártam erre a filmre és azt mondom megérte, kevesebbre számítottam Roth-tól ;)

FunBoi   2015. 07. 25.

Eli Roth megint megpróbálkozott azzal, hogy valami épkézláb horrort rakjon össze, de megint nem sikerült neki. Nem azt mondom, hogy egy teljesen elhibázott mozi ez, de azért nem feltétlenül érdemes rá időt szánni.

Remes982   2015. 03. 31.

Az alapötlet még csak-csak rendben van, de a kivitelezés elég gyenge lett. Aki egy jó horrorra vágyik, keressen magának inkább más filmet az estére. Nem túl meggyőző alkotás ez, abban sem vagyok biztos, hogy a középmezőnybe belefér-e.

A film a Cannibal Holocaust feldolgozása.

(HE7EDIK)

Hogy végül is milyen film lett a Green Inferno? Elég vegyes az összkép. A színészi játékoknak, a számtalan kikacsintásnak, a vérbő és páratlanul naturalista ábrázolásnak, a nagyszerű vágóképeknek, kamerakezelésnek köszönhetően és a nagybetűs hangulat alapján igazán kiemelkedik az újhullámos filmek sokasága közül. több»