NA

Krypton

cody0507   2018. 01. 06.

Na, ez az a film, aminek talán abszolút nem kellett volna elkészülnie. Nem értem, hogy még hány bőrt akarnak lehúzni erről a koncepcióról. Superman világa egyáltalán nem egy külön univerzum, hogy igényelné azt, hogy bővítsék. Ez abszolút félrement nálam, már bocs.

scroll35   2018. 01. 01.

Jól néz ki meg minden, nagy ötletesnek és látványosnak találom a Kriptont, de valahogy a cselekmény kong az ürességtől. Mindig hiányérzetem van csak után, és nehéz megmondani, mi okozza.

Georgina Campbell
Georgina Campbell
Shaun Sipos

Repkedés sajnos nincs, dráma, humor, szerelem és érzelem annál több, és jól van ez így. több»

A sorozat hozzávetőlegesen 200 évvel Az acélember cselekménye előtt játszódik.

A sorozat pilotját 2016-ban forgatták Szerbiában.

A sorozat ötlete David S. Goyer nevéhez köthető, aki olyan produkciókat jegyzett pályafutása során, mint A Sötét lovag-trilógia, a Penge, Az Acélember, vagy a Batman v Superman.