Krypton

Mindenki tudja, hogy Superman a Krypton bolygóról érkezett, apja a bolygó pusztulása előtt küldte a Földre. Azt viszont senki sem tudja, mi történt előtte. A történet két generációval ezelőtt játszódik, és az Acélember nagyapjának, Seg-Elnek az életét követi nyomon. Élet és halál… Több

Premier: 2018.03.15. | HBO Max (2021.03.29.)

1. évad (2018) - 10 epizód
2. évad (2019) - 10 epizód

Georgina Campbell
Georgina Campbell
Shaun Sipos

2018.01.06 cody0507

Na, ez az a film, aminek talán abszolút nem kellett volna elkészülnie. Nem értem, hogy még hány bőrt akarnak lehúzni erről a koncepcióról. Superman világa egyáltalán nem egy külön univerzum, hogy igényelné azt, hogy bővítsék. Ez abszolút félrement nálam, már bocs.

2018.01.01 scroll35

Jól néz ki meg minden, nagy ötletesnek és látványosnak találom a Kriptont, de valahogy a cselekmény kong az ürességtől. Mindig hiányérzetem van csak után, és nehéz megmondani, mi okozza.

A sorozat hozzávetőlegesen 200 évvel Az acélember cselekménye előtt játszódik. Szerző: hp

A sorozat pilotját 2016-ban forgatták Szerbiában.Szerző: hp

A sorozat ötlete David S. Goyer nevéhez köthető, aki olyan produkciókat jegyzett pályafutása során, mint A Sötét lovag-trilógia, a Penge, Az Acélember, vagy a Batman v Superman. Szerző: hp

(2018. 04. 22.)
Repkedés sajnos nincs, dráma, humor, szerelem és érzelem annál több, és jól van ez így. Több