Kéjlak

The Loft

2020.10.14 belavagyok

Minek az embernek ellenség, ha vannak barátai. Nekem tetszett a film, bár az eredeti kicsit jobb.

2017.08.17 mamiéstöti2

Érdekes film, de sokkal többet várt az ember ettől a filmtől. Minden adott volt egy csúcsmozi készítéséhez, valahol mégis félresiklott a dolog. Egyszer nézhető.

2017.04.11 indingo

Az eredeti ötlet holland, az amcsik csak lemásolták szokás szerint bár ez a verzió, szereposztás nekem személy szerint jobban bejött. Érdekes a sztori.

2016.05.27 Bogi87

Nagyon jó sztori, szépen felépítve.

2017.10.22 Deku

Nem tudok elmenni afelett a tény felett, hogy semmi hibát nem véltem felfedezni benne. Ez a film valóságos gyöngyszem, tökéletes volt minden téren, a karakterek nagyon szuperek, a történet pedig bitang erős és szórakoztató.

2016.04.08 Szilonka

Az alaptörténet jó, a történetvezetés néhol picit homályos és a közepe picit unalmas. Azt persze nem tudom megbocsátani, hogy a sztori egy az egyben lopott. Meg lehet nézni, mert nem rossz, de aki látta az eredeti filmet azt hagyja ki ezt.

2019.05.26 Ms. Akárki

Érdekesnek és izgalmasnak tűnt az alapkoncepció, de sajnos nagyon lassú és unalmas az egész film. Vontatott és a történet majdnem egésze rögtön az első percben sejthető. Egyedül James Marsden alakítása miatt érte meg számomra megnézni.

2017.10.23 Bazzzsi

Egy korábbi filmet leporoltak, kicsit feltúrbóztak és beamerikásították. Ha ezeket nem tudom, akkor tetszik is. Érdekes titkokat rejt a film, ahol nem tudhatod, hogy a barát és ki az ellenség.

2018.04.14 TomÁcs

Tarts közel az ellenségeidet, úgy mintha a barátaid lennének. Folyton másra terelődött a gyanú, holott a szemünk előtt játszódott minden. Izgalmas film.

2016.05.17 VvV

Végig izgalmas volt és érdekes a története. A szereplők is jó választásnak bizonyultak. Jó volt.

2016.01.07 hsanya182

Egyszer érdemes megnézni, mert egy pörgős, fordulatos és agyalós film! Nem biztos, hogy sikerül eltalálni ki lesz a rejtélyes gyilkosság mögött, mindenki gyanus és több csavar is van benne! :) A film felépítése "Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot" című sorozatéhoz hasonló.

2016.04.18 andor50

Meglepően sok fordulat van ebben a filmben, és ez a legnagyobb erőssége. Az alapkoncepció megfogott, persze biztosan többet is ki lehetett volna hozni a dologból, de ennek ellenére teljesen korrekt kis filmet kaptunk. A karakterek is jók és a színészek is. Mindenképp megnézni legalább egyszer.

2016.02.19 Lonka

Ha először ezt és nem a ez eredeti filmet látja az ember, akkor még érdekes is lehet. Nem értem mit éreznek ekkor az amcsik, amikor egy az egyben lemásolnak egy korábi, más ország által már megcsinált filmet.

2019.07.29 Greeta

Jó kis film volt, bár koppintás az egész. A története szövevényes, nem lehet tudni ki áll a dolog mögött és a végéig megtartja a feszültséget.