Kéjlak

The Loft

2019.01.22 Timcsi

Minek ellenség, ha vannak barátaid. A történetében voltak hibák, de ezek ellenére is egy élvezhető darab.

2019.04.22 petraszab

Minek ellenség az embernek, ha vannak barátai is? A film jól kavarja a szálakat.

2019.06.02 kevelin

nem értem igazán ezt a közepes besorolást. szerintem egy nagyon fordulatos, izgalmas thrillert raktak össze ahol tulajdonképpen az utolsó percekig képtelenség rájönni ki a gyilkos. de azért a férfi nem itt sem hazudtolta meg magát

2017.11.28 Milanman

Ha 2008-ban a belgák, majd 2010-ben a hollandok nem csinálták volna már meg ezt a filmet, amit az amerikaiak kottára, jelenetről jelenetre lemásoltak, akár azt is mondhatnánk, hogy egy jó, izgalmas krimi, de így (ismerve az eredetit) csak egy epigon,... Több

2016.03.07 moov18

Egészen izgalmasan indított. A film menete folyamatosan egyre feszítettebb, ahogy közeledünk a végéhez. Két szálon folynak az események: egyszer a jelenben vagyunk, mikor is a kétségbeesett kéjlak tulajdonosok egyezkednek az ágyon fekvő hulla fölött,... Több

2020.09.27 Timike

Wentworth Miller, James Marsden, Matthias Schoenaerts remek névsor. Mindenkinek vannak titkai és nem ritka, hogy más életet is él egy ember. Izgalmas film volt.

2016.10.24 jencike1985

Csavaros, gondolkozós kis film. Nem lehet tudni ki lesz a gyilkos a végén. Szerintem nagyon jó kis film lett. Teljesen maga alá von a film és feszülté tesz mert tudni akarod ki a gyilkos. Remek film 4 csillag.

2016.02.27 H.a.n.n.a

Jó az alaptörténete a filmnek, bár néhol kicsit unalmas. A férjek, ha megunják asszonykáikat csak beugranak a kéjlakba egy kis etyepetyére. A gyilkos szál érdekes volt, főleg a tettes és az indok tudatában

2016.01.07 kissjanos21

Imádtam ezt a filmet. Jó a történet, nagyon szeretem az ilyeneket, amikben sok a csavar és csupán a legvégén tudod meg az igazságot, ami teljesen más, mint amire a film közben gondolsz. Viszont az ilyen filmek nem azonnal az elejétől pörögnek, mivel ... Több

2016.04.25 gazsika1978

Jó ez a film, nagyon tetszett, izgalmas, végig leköti a figyelmet, és igencsak tele van jobbnál jobb csavarokkal. Jó a történet, sok a csavar és csupán a legvégén tudod meg az igazságot, ami teljesen más, mint amire a film közben gondolsz. A színészi játék zseniális, mindenkinek csak ajánlani tudom.

2016.10.14 Hablaty

Nem rossz film annak, aki nem látta azt amiből készült. Érdekes sztori, kisebb hibáktól leszámítja jó történetvezetés.

2016.06.13 adamkatka

A kivitelezés és a karakterek amatőrök, nem hozta számomra azt az élményt, amit a bemutatója ígért. A látvány és a dekoratív karakterek mögül hiányzik a minőségi tartalom. A történet kiszámítható.

2017.03.06 Acropolis

Gyenge, kiszámítható film. Nem jött be. A hangulata sem tetszett a filmnek és egyáltalán nincsenek meg azok ahatások, amiket egy jó thrillertől elvárna az ember.

2017.05.09 miklosvaridori

Gyenge középkategóriás thrillernek mondanám a sablonok sokasága és a hitelesség hiánya miatt. Viszont szép a miliő és a környezet, hangulata egyedi, különleges.