Kéjlak

The Loft

2016.10.17 Manson

Annak idején még moziban láttam a filmet és nekem kifejezetten csalódás volt. Kiszámítható és kevés benne az izgalmas rész, amit egyébként a kategóriától elvártam volna.

2016.10.16 kernernoemi

Ha úgy tekintünk rá, mint thriller, akkor nagyon gyenge eresztés. Drámai szemmel nézve, nem rossz film, jó a történet felépítése, bár kicsit kiszámítható és nincsenek benne nagy fordulatok.

2016.05.05 irodalmialkotas

Hollywoodban régi szokás idegenből jött rendezőket felkérni arra, hogy ugyan rendezzék már meg saját korábbi filmsikerük hollywoodi változatát. Aztán ehhez vagy van gyomra az illetőnek, vagy nincs. Az erotikától hemzsegő filmből annyi van, egy ember egész életét rá fektetheti és unalom eszi meg!

2017.02.18 tilino

Azt hiszem a filmet sikerült elrontani egy pár nem odaillő vagy éppen hiteltelen jelenettel illetve karakterrel. Pedig alapvetően izgalmasan indul mégis egy bizonyos határt nem lép át, így marad a sablonos érzés.

2017.01.18 Katkatt

Az ötlet tetszett, érdekes volt és a felépítése végig érdekfeszítő. a történet akár hihető is lehetne, bár nem tudom, hogy ilyen szinten a barátja ellen tudna-e fordulni az ember.

2016.12.12 Maxima

Nagyon gyenge film, kategóriájában egyáltalán nem állja meg a helyét. Nincs benne izgalom , fordulat, amit egy jó thrillertől elvárnék. Kiszámítható és unalmas.

2016.04.11 nagyniki987

A filmet kissé amatőrnek éreztem, de hibái és nem kevés kliséje ellenére, tetszett. Izgalmas, mégis könnyed és látványos. A karakterek jók, modernek, egyediek. Moziban láttam de szerintem otthon is érdemes megnézni.

2018.08.12 varkonyiildi

Tartalom nélküli és sablonos thriller. A karakterek igencsak amatőrök és a sztori is hagy maga után kérdéseket. Az üresjáratok sokasága unalmassá teszi a filmet.

2016.11.22 csocsicsoda

Tetszett a film, mert kíváncsivá tesz, bár nem túl pörgős. A történet érdekes és nem lehet kitalálni a csavart.

2015.03.23 Akodako

Fordulatos, szórakoztató film, vannak benne csavarok. Egyébként semmi extra, de élvezhető, egyszer nézhető. Kicsit agyalós, gondolkozós, de elég hamar kiszámítható lesz.

2018.05.10 kisssjanka

Magát a történetet nagyon elcsépeltnek éreztem. Bár vannak benne jó jelenek, amelyek a mai napig emlékezetesek maradtak számomra pedig nem mostanában láttam. A karakterekben van egyediség. Az alapsztori miatt azonban nálam csak négy csillagot ér.

2016.12.27 vesztingerkitti

Még moziban néztem, és vegyes érzéseket váltott ki belőlem... egyrészt néhol éreztem az amatőr színészi munkát, másrészt viszont maga a rendezés jó és látványosak a jelenetek. , az egész miliő.

2016.09.22 kecsaa

A Kéjlak azon filmek kategóriájába tartozik, amiket imádok: thriller, feszült, izgalmas, pörgős, kiszámíthatatlan és végigizgulja az ember, miközben folyton agyal, mi lesz a vége.

2017.08.28 ocskol

Az alaptörténete nagyon tetszett a filmnek, a befejezés viszont jó is volt, meg nem is. Szerintem jobban is le lehetett volna zárni, de így sem volt rossz. Viszont inkább csak 4 csillagot ér, mintsem 5-t.