Kéjlak

The Loft

2016.11.10 fazekasanett92

A film hangulata fogott meg. Érdekes ahogyan az erotika keveredik a thrillerrel. Jók, látványosak, egyediek a karakterek, nem hétköznapi a történet és a feldolgozás sem. A vége meglepett.

2015.02.25 kovi23

Öt nős férfi közösen kibérel egy elegáns penthouse-t titkos légyottjaikhoz, hát igen az ötlet 5/5 pont, mivel ez totálisan igazság alapú is lehet ( legtöbb esetben az is), csak az a baj, hogy szóról szóra ugyanaz, mint a 2010-es verzió, lényegében le lett másolva csak más szereplőkkel. Egyszer nézhetős kategória nálam.

2015.03.29 FarZoo

Középszerű film , egyszer nézhető. kicsit sablonos sztori, de vannak látványos részek. egynek elmegy, de sokat nem kell várni tőle!

2016.10.10 niky86

Tetszett, hogy egészen az utolsó pillanatig rejtve maradt a néző előtt, ki követte el a gyilkosságot. Persze egész idő alatt igyekeztem rájönni, de nem volt könnyű dolgom. Nagyon jó film.

2016.05.10 deneslau

Vannak jó mozzanatai, de a színészek elég amatőrök ezért a jelenetek sem túl hitelesek. Mégis érdekel a sztori, ami igen kiszámítható, de azért vannak fordulatai. A befejezés nem rossz, a film egyszer nézhető kategória.

2015.03.27 drsolomon

Abszolút felejthető film, nincsenek benne igazi karakterek. Az alap történet elég ötletes, de sajnos kiszámítható nagyjából a végkifejlet.

2017.03.01 Hercegno

Az utolsó percekig képtelenség volt megmondani, mi lesz a film végkifejlete, ez nekem különösen tetszett, ugyanis szeretem, ha egy film nem kiszámítható. Jó film.

2016.06.13 Edeske

Nekem csalódás volt a film. Összességében gagyi. Thrillernek nem is mondanám mert nem volt benne izgalom, feszültség. Kár volt moziban megnézni. Kiszámítható!

2015.06.15 tamas84

Semmi olyan eleme nincs ennek a filmnek, melyet kiemelnék. Nincs a történetben különleges elem, fordulat, mely valami újat adna. Nem hozzátesz a napomhoz, hanem elvesz. feledhető alkotás.

2019.01.18 tooker

Az alapötlet zseniális, de a színészi játék amatőr, ezáltal nem hiteles. Nagyzol, utánoz, koppint a film, és a legnagyobb baj az, hogy mindezt színvonal nélkül.

2017.03.27 VK

Nagyon gyenge thriller, nem hozza azt a hangulatot amit a műfajától elvártam. Unalmas és vontatott, valamint nagyon kiszámítható a cselekménye. Rossz választás volt.

2017.02.25 Beuszi

Nagyon tetszett a film rejtelmessége és az, hogy igen sokáig nem lehetetett pontosan tudi, ki áll a gyilkosság hátterében. Tetszett a csavar, jók voltak a színészek, izgalmas volt a sztori.

2015.03.31 Henczi

Középszerű, nem rossz film. Vannak benne izgalmas részek, de inkább agyalósnak mondanám és fordulat is van benne. Viszont sok hasonló film van, újdonságot nem igazán adott. Közepes, egyszer nézhető.

2015.03.23 szafffy

Egész jól alakul a film, egészen a kb.a 90.percig, aztán elég kiszámíthatóvá válik. De addig ottvan a feszültség a levegőben. Jók a jelenetek, a mimika és a testbeszéd. Néhány színész kicsit amatőrnek látszik. Összességében erős középkategória.