Kéjlak

The Loft

2016.06.22 punktum

Elég érdekes volt a film, bár a közepén volt egy pici üresjárat, de egyszer érdemes megnézni.

2015.09.19 idefix

Nem rossz film, de felejthető. Tetszettek a karakterek, jól ráillenek a színészek a szerepükre. Nagy fordulatok, meglepetések nincsenek, de jó kikapcsolódás egy estére.

2015.05.08 Helgus

Az eredeti, az az előző film, jobb lett szerintem, nagyon rossz hogy tényleg teljes mértékben ugyan úgy csinálták, ugyan az a indíték hogy miért kell a "Kéjlak" szerintem nagyon rossz, nem kellett volna ennek még egy részt csinálni, vagyis úgymond eg... Több

2015.03.29 goldfisy

A film nem mutat fel sok újat. A rendező nem reformálta meg a műfajt, semmi maradandót nem tett hozzá, igaz, el se vett belőle. Egyestés kikapcsolódás, melytől többet ne várjunk, mint az átlag thrillerektől.

2015.03.08 zsfarkas

Kicsit amatőr benne néhány színész alakítása. Kiszámítható a történet. Ennek ellenére élvezhető film, nem bántam meg hogy megnéztem.

2018.09.05 Timo93

A story rendben van egész érdekes de valamiért úgy érzi az ember hogy ebből többet is kilehetett volna hozni. A csavar nem meglepő volt hanem inkább gyenge de ez a film ettől még nem rossz. Karl Urbannak zseniális az alakítása jól hozza a "negatív" karaktert. Már miatta is megér egy próbát.

2016.09.29 krajcsie

Igazán fordulatos és kiszámíthatatlan thriller-élményt kínál a Kéjlak című film. Egészen az utolsó pillanatig nem fedi fel és nem sejteti, ki áll a nő halálának hátterében. S mikor már azt hisszük, tudjuk, kiderül, hogy mégsem.

2015.03.09 Vibozsofi

Valóban jó alapötlet. Nekem nagyon tetszett, csak a végefelé már teljesen kiszámítható hogy ki a gyilkos. Jók a jelenetek és a látvány :-)

2015.04.24 krisztike18

A Kéjlak egy sokat ígérő alaphelyzetből kiinduló, ám felemás szerkezetű, egyszer nézhető krimi lett, amibe témáját tekintve belefért volna még némi erotika, a film végét pedig úgy jó istenesen gatyába kellett volna rázni, mindenesetre nem bánom, hogy időt szántam a megnézésére.

2015.02.22 evaka3355

Unalmas volt ez a film. Annyira kiszámítható volt az egész film vége. Nem tetszett. Kár érte, mert a szereplőgárda jobb filmet érdemelt volna.

2015.03.31 tbandi1989

Izgalmas, néhol felkavaró. Bár a sztori "lopott" ugyanezzel a címmel már van egy ilyen film. Ez annak a feldolgozása. Aki még azt nem látta annak mindenképpen ajánlom! :)

2015.06.24 jos78

Nekem tetszett a film. Túlzottan meglepő dolgot nem adott de érdemes megnézni mert néhány fordulatot tartogat a történet. Szerintem 70-75%.

2015.02.24 Deni

Kicsit vontatott, de sztem a végkifejlett ami mondjuk a film 3negyedétől kezd kialakulni, megmenti! Egyszer simán meglehet nézni

2015.03.01 00Alexa00

Nekem tetszett az alapötlet, a megvalósítással volt némi problémám. De összességében tetszett. Aki szeret magában találgatni, lehetséges gyanúsítottakat keresni és konspirálni, annak ajánlani tudom. A lezárás hagyott egy kis hiányérzetet némiképp.