Kéjlak

The Loft

2015.03.14 tothtibor5

Nagyon jó fordulatokkal és izgalmakkal teli thriller. Klasszikus nem válhat belőle , mert a sztori kiszámítható és sablonos. A karakterek sem játsszák túl jól a szerepüket. Ettől függetlenül szórakoztató lett a film! Kiérdemli a 4/5öt.

2015.03.12 totheva4

Semmit nem tudtam előre a filmről, szóval így ültem le megnézni. Azt kell mondanom jól döntöttem hogy megnéztem. Tele van fordulatokkal , még az utolsó percekben is képes meglepni a nézőt. A férfi szereplők remekül hozták a férj szerepeket. Igazi thriller, a jobbik fajtából. 4/5

2015.03.31 feri921219

Unalmas film. Fordulatokkal teli filmre számitottam de nem kaptam semmit egy két jó pillanatot kivéve. Nem ajánlom senkinek.

2015.03.29 babus1004

Jobbra számítottam, a leírás alapján... Iszonyatosan hosszú és vontatott volt. Biztos, hogy nem fogom újra megnézni, egyáltalán nem tetszett.

2015.03.22 Vanessa

Nekem tetszett a film. Kicsit összekuszálódik a sztori, de ez csak érdekesebbé teszi. Nincsenek benne híres színészek, de jól alakítanak. Viszont nem mondanám thrillernek, inkább krimi-dráma.

2015.03.17 modora

Nekem nagyon tetszett a film, rendkívül izgalmas volt, alig vártam, hogy kiderüljön ki a gyilkos. Lebilincselő alkotás.

2015.03.16 anyika

Nagyon jó az alapötlet. Nem világsztárok játszanak benne, néha kissé amatőr a színészi alakítás. Ettől függetlenül élvezhető, mozgalmas, de valóban sajnos a befejezés kiszámítható.

2019.10.09 bettina50

Vacak.

2015.03.02 ifek

Izgalmas, látványos, nem a megszokott thriller. A feszültség végig a levegőben van, és a szereplőgárda is tökéletes, szerintem lett olyan jó, mint az eredeti belga verzió.

2015.06.01 Sonny

Ha szereted az olyan típusú filmeket, melyek a sötétbe rántanak és fogva tartanak, akkor biztosan szeretni fogod. Nekem unalmas volt és gyenge. A téma elcsépelt, a szereplők játéka silány. Csalódás volt.

2015.03.31 Ates

Hát láttam már jobb filmet is! Egy középkategóriás thriller ami nézhető de unatkoztam a film alatt! Szinte lehetett tudni hogy ki lesz a film végén a gyilkos.