A mandalóri

The Mandalorian

Így kell ezt csinálni

Bárki bármit mond, emiatt a sorozat miatt újra megszerettük a Star Wars univerzumot.

2021.08.21 zoltyah

Nehezen vettem rá magam, hogy megnézzem, de nem bántam meg. Sőt... Egyszerűen imádom, mert zseniális. Nincsen túlerőltetve, mint az újabb Star Wars filmek, és van komolysága is, amit hiányoltam. Szerintem megint újranézem, ugyanis kezd hiányozni a sztori.

2022.06.25 SzupiMester

Star Wars függőknek

Zseniális lett, egy percet sem unatkoztam! Sem ez, sem a Kenobi sorozat nem az, ahol unatkozni fogsz, ha csak nem szereted, vagy nem ismered a Star Wars-szériát, mert úgy idege és érthetetlen lehet kicsit.

2019.12.21 Amora

Egyszerűen imádom. A részek olyan 30-40 percesek,egyáltalán nem hosszú,de ahogy ígérték nem is az időtartalomra törekszenek,inkább a minőségre,ami meglátszik. "Baby yoda"-a gyerek,annyira aranyos hogy nem tudok betelni vele. A főszereplő élete is elé... Több

2022.04.15 Boro

Talán elsősorban azt a réteget ragadja magával, akik a Star Wars alap első három részén nőttek fel. Szó szerint visszavitt gyermekkorba, és lubickoltam az érzésben! Kiváló zene és képi környezet! A történet a maga egyszerűségével megnyugtató, mert ... Több

2022.11.25 BDJN

IIIIMMMMMÁÁÁÁÁDDDDOOOMMM!!!!!!!!!!!!!!!!

2019.11.14 mfos

Nem rossz, de nem is izmos első rész

Megnéztem az első részt, ahhoz képest, hogy az imdb-n jelenleg 7000< user 9.5-öt adott rá, szerintem nem jó film. Vagyis túlzott a 9.5, részemről 7/10. Látszik, hogy elegendő pénzt fordítottak a megvalósításra, ami visszaadja a Star Wars hangulatot és szerencsére -még egyelőre- nem a "The last Jedi" stílusában, a történet is egész jó, de azért nem dobok seggest tőle. A robotos rész nagyon ütős lett, azt irigylésre méltóan megcsinálták és tetszik a legvége, nagy izgalmat hagy! A közepe kicsit ellaposodik, van egy "kovács", akinél történik egy visszaemlékezés, az szerintem kimondottan béna lett. A főszereplő mozgásával is vannak bajaim, konkrétan úgy látom, mintha besz@rt volna :D , úgy jár. Lehet csak az én elvárásom, hogy vagányabban járjon, de elvileg egy kőkemény fejvadász. Na mindegy, ha piskótából van, akkor sem kéne karóval a popójában járnia :D . Negatív meglátásom még: néha kicsit úgy éreztem, hogy snittekből áll össze a rész, nem mindig látom folytonosnak a történetet, de ez néha fordult elő csak. Várom a folytatást, szerintem van benne "anyag", remélem legalább ezen a szinten tartják, bár ha már sci-fi sorozat, akkor nálam pl. a "The Expanse"-t megközelíteni nem tudja egyelőre a Mandaloriai. Meglátjuk mi lesz :) .

2022.09.09 Rics

Hát fan vagyok.. Nekem ez újabb lendület, nagyon örülök neki!

2022.01.09 Vilmos393432

Csillagharc!

Túl sok a harc, és nincs elég b*zi, de nem volt rossz. Csak azt sajnálom, hogy nincs Mandalóri-vibrátor! Köszönöm. (K*rnám Jodát.)