A maffia szentjei

Michela De Rossi
Leslie Odom Jr.
Michela De Rossi
Alessandro Nivola

A kilencvenes évek nagy sikerű sorozata, a Maffizók előzménytörténete, amelyben Tony Soprano fiatalkori éveit ismerhetjük meg.
A 2013-ban elhunyt James Gandolfinitől ezúttal fia, Michael Gandolfini veszi át a stafétát a főszerepben, aki mellett olyan nevek is felbukkannak, mint Vera… Több

Forgatókönyvíró: David Chase
Premier: 2021.09.22. | Telekom TVGO (2021.12.16.) | HBO Max (2022.02.20.)
Forgalmazó: InterCom

2022.02.27 Lóri Ádámcsik

Gyenge

Olyan volt, mintha a Wishről rendeltek volna egy maffiafilmet az Amazon helyett!

2021.12.07 valaja

Számomra az év egyik legnagyobb csalódása. Sokkal többet vártam, és szerintem sokkal több is volt benne. Őszintén mondom, hogy igazán nagy kár érte, legjobb szívvel is maximum 3 csillagot lehet rá adni.

2022.01.25 Lucky04

Számomra nagy csalódás volt a film, mert nagyon vártam rá, hiszen a Maffiózók az egyik kedvenc sorozatom. Remélem lesz folytatása, hogy helyrehozza a film általi hiányosságokat.

2021.10.27 papaja

Pontosan azt hozta, amit a Maffiózók minősége után vártam, nem okozott csalódást. Csak ajánlani tudom rajongóknak és nem rajongóknak egyaránt.

2021.12.08 Zsolt

Nagyon élveztem, örülök, hogy nem kellett csalódnom, pedig az elvárások magasak voltak a Maffiózók után. A történet érdekes és tele van szálakkal, amelyek mind fenntartják az érdeklődést.

Nick Vallelonga apja, Tony Lip alakította Carmine Lupertazzit a Maffiózók című HBO-sorozatban. Szerző: hp

2018. márciusában jelentette be a New Line Cinema, hogy megvásárolta a kultikus Maffiózók című sorozat előzményfilmjének megfilmesítési jogait. Szerző: hp

A film forgatókönyvírója, David Chase rendezőként is bemutatkozott 2012-ben. A direktor első filmjének egyik főszerepét az a John Magaro alakította, aki ebben a filmben is szerepet kapott. Szerző: hp

A fiatal Tonyt a Maffiózók sorozat főszereplőjének (James Gandolfini) fia, Michael Gandolfini alakítja. Szerző: hp

A film forgatása 2019. április 3-án kezdődött meg Brooklynban, és júniusban ért véget. Szerző: hp

(2021. 10. 09.)
Eredetsztori helyett homage lett a Maffiózók-előzményfilm
Tizennégy évvel a Maffiózók befejezése után most itt van a kultsorozat előzményfilmje, a The Many Saints of Newark, amelyben fiatalon látjuk viszont a jól ismert karaktereket, és bár új főszereplőt kapunk, az ő személye is nagyon ismerős lehet. Több