The Ranger

Punk tinédzserek a zsaruk elől egy erdőbe menekülnek - ám akivel ott találkoznak, rosszabb a zsaruknál.

(Varga_Júlia)

Rendező: Jenn Wexler
Forgatókönyvíró: Giaco Furino, Jenn Wexler
Premier: 2018.03.12.

2020.07.20 Kóborló

A pipa parkőr és a punkok

Nem kevésszer futottam már bele különböző filmes oldalakon eme filmnek a borítójába, és mindig elgondolkodtam rajta, hogy kéne egy esélyt adni neki, még úgyis, hogy a legtöbb helyen a legjobb értelemben is csupán középszerűnek titulálták. Nos hát a k... Teljes kritika

2018.11.15 HE7EDIK

Van benne néhány brutálisabb és ötletesebb rész, de kb. háromnegyed órát kell rá várni, hogy történjen valami érdemleges, sok helyen pedig látni, a költségvetés nem verdeste az eget. Egy egyszer nézhető B horror, semmi több.

A film rendezőjének, Jenn Wexlernek ez volt az első egész estés filmes debütálása. Korábban produceri munkálatokat látott el más horrorfilmeknél, és csupán két rövidfilmnél vállalta a rendezői feladatokat is.Szerző: Kóborló

(2018. 11. 29.)
"Nézem a film poszterét, rajta egy vadőr fejével és elsőre úgy vélem, megint belenyúltam a tutiba, mert ez egy szórakoztató horrorfilm lesz. Tanuljuk meg (akarom mondani: Tanuljam meg!), egy nihilista poszter még nem jelenti azt, hogy a film, amit elad, hasonlóan jól kitalált darab lesz." Több