Hóember

The Snowman

2017.10.17 HanGa

Mindenképpen többet vártam a filmtől. Ami zavart, hogy nem tudtuk meg, hogy Fassbender karaktere miért is lett pityókás. Érte valami trauma vagy szerelmi csalódás? J.K. Simmonsos szál csak figyelemelterelő volt és ki sem derült, hogy mit ügyeskedett.

2017.10.19 Bizsu82

Az előzetese alapján is nagyon szimpatikus volt a film, és valóban nem is okozott csalódást. Benne voltak azok az elemek, amiket egy színvonalas, műfajához hű thrillertől elvárok: volt benne fordulat, nem volt kiszámítható, végig lekötötte a figyelme... Több

2018.03.31 Zsceeeka

Olvastam a regényt, és bár nem ujjongtam érte, de nem volt annyira szörnyű, hogy félbehagyjam. Sajnos a filmet kénytelen voltam, mert nem bírtam végignézni. A nem túl erős alapsztorit rendkívül unalmasan sikerült adaptálni.

2018.07.11 Evcsi95

Egyáltalán nem tetszett. Unalmas volt, egy adaptációhoz képest pedig eseménytelen vagy nem is tudom hogy mondjam. Nem ajánlanám senkinek sem.

2017.10.22 fcbnandi

Nagyon vártam ezt a filmet, mert olvastam Jo Nesbo könyveit, mivel szeretem a krimi műfajt. Sajnos nagyon gyengére sikerült a film. Csalódás volt. Bárcsak lenne egy igazi skandináv feldolgozás. Az tuti nem lenne bukta

2020.08.25 sammy88

Hősugárzót a hóemberre!

Hogyan lehet egy jól megírt könyv sztoriját tönkretenni pillanatok alatt? Hát így.. vegyünk egy jó író kimagaslóan jó könyvét és adjunk hozzá egy elfuserált stábot aki mindezt nem tudja megjeleníteni. Harry kicsit szépfiúsan lett megjelenítve ami magam se tudom miért végülis tetszett, de a könyv fordulatos izgalmakkal teli hangulatát sajnos nem sikerült átadni és ahogy elkezdődött a film már az elején pillanatok alatt világossá vált, hogy itt bajok lesznek.. lettek is.. és nem a gyilkosságokra célzom...

2018.01.12 Lord British

Nem olvastam a könyvet, egy jó krimit remélve ültem be a moziba és elég nagyot koppantam. Michael Fassbendertől sokkal többet vár az ember, az egész film csak lebeg a levegőben mindenfajta mélység nélkül, a karakterek üresek, és az izgalom is hiányzik.

2018.03.10 Evok1909

Nekem tetszett ez a film. Persze lehetett volna kiforrottabb is, de a hangulatot nagyon átadta.

2017.10.31 edessszilvia

A filmnek voltak vontatott epizódjai, amikor úgyérezhettük, hogy nem haladnak az események, de mindent egybevetve egy izgalmas, figyelmet lekötő thriller.

2017.10.19 Zsuzsy

Várakozásaim ellenére sokkal jobb volt a film. Érdekes és nagyon izgalmas, végig lekötött. Nem éreztem sablonos thrillernek. Van benne fordulat, ajánlani tudom!

2017.10.17 veresszsoltika

Féltem a filmtől, hogy vontatott lesz, de nagyon tetszett, attól függetlenül, hogy a végére nem állt össze teljesen a kép, nem minden szálat rendezett el a rendező.

2018.02.14 silverkesh

Nem akarom annyira lepontozni, de valahol 3-4 között áll meg, nem nagy szám való igaz, bár ebben a havas, thrilleres témában kevés film van, amit láttam és jó is. A gyilkos kiléte kiszámítható.

2017.12.28 notimoni

Én nem olvastam a könyvet, így nem ismertem a történetet, de nem tetszett a film. Nem sok fordulat volt benne, és a vége nagyon összecsapott lett. Nem nézném meg újra.

2017.10.09 kmona

Sűrű és feszes thriller lett a Hóember, rendesen beleszegezett a moziszékbe. Tomas Alfredson az Engedj be!-vel már bizonyította, hogy ehhez a műfajhoz nagyon ért. Imádtam!