Spongyabob: Ki a vízből!

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

2018.02.11 zsani

Nagyon szeretem a sorozatot, és valami hasonló minőségre számítottam, de sajnos csalódnom kellett. Nem igazán volt élvezhető. Egyszer meg lehet nézni.

2015.07.26 one1970

Miután az ember Spongyabobon nőtt fel,ez a film rémgyenge volt. Sajnos már egy rajzfilmet sem tudok úgy élvezni mint régen,csak a Spongyabobot,de ez a film még őt is elviselhetetlenné tette :( Szerintem a sztori is gyenge volt: minden 3. rész Plankto... Több

2015.06.05 Tomi

Nem vagyok egy nagy SpongyaBob rajongó de ez a film egész jól sikerült annak ellenére hogy voltak jelenetek amivel agyat lehetne mosni. Lehet rajta nevetni aki kedveli a Spongyát annak kimondottan tetszeni fog :)

2015.05.28 superxaba

Jó választás annak, aki szerette a rajzfilm-sorozatot és nincsenek nagy elvárásai a sztorit és a fordulatokat illetően. Aki a tévésorozatot nem kedvelte, annak nem ajánlott, ettől nem fogja megszeretni!

2015.11.02 sztankobazsi

Kicsit csalódtam. A bemutatóban végig a 3D-s animációs jeleneteket mutattak, holott ez a filmből kb. 20 perc. Jórészt a szokásos, sima rajzfilm formátumban megy a történet, ami nem feltétlen baj, de nem ezt vártam. A poénok erőltetettek, igaz van benn 1-2 jó is.

2016.05.10 deneslau

Csalódás volt a film, mert habár egész jól indul , mégis a közepétől kezdve egyre inkább ment lefele a színvonal. a poénok is gyengébbek, és mintha ezúttal elveszett volna a korábban annyira szeretett gyerekes báj. Közepes kategória.

2015.06.16 cunci

Szerintem nagyon gyenge volt. Bár én mindig is utáltam a Spongyabobot, de itt az alapkoncepció már eleve olyan, hogy a világból ki lehetett kergetni vele, de az előzetes alapján mégis úgy döntöttem, hogy megnézem, mert valami jóra számítottam de ez borzalmas volt. A mozi előzetes egy nagy átverés volt.

2015.03.19 mimi

A grafikája nagyon nem tetszett, és nálam ezzel már elbukott a film. Ez a 3D-s látványvilág szerintem nagyon nem illik ehhez a filmhez, kár érte, pedig bíztam benne, hogy jó lesz. :/

2016.05.05 irodalmialkotas

A fejéből lézert lövő delfin feltűnésénél már nem volt kétség: itt minimum LSD-t szedtek az alkotók.

2015.06.09 Skarsh

A legújabb Spongyabob film nagyon vicces, néhol kiszámítható és vontatott, de az, aki szereti a kis szivacs és barátai történeteit, az most sem fog csalódni. Sajnos eléggé későn mennek ki a vízből, de a vége így sincs összecsapva. Jól szórakoztam!

2017.07.04 gerda

Imádom a spongya bobos meséket, de nekem az első rész jobban tetszett valamivel mint a második. Talán az viccesebb volt és a karakterek is jobban tetszettek.

2015.06.29 macikutya

Sajnos a film nagyon gagyi lett. A trailerben benne van az összes poén, a sztori túlságosan is kiszámítható, amik közül egy is elég ahhoz, hogy ezt a kedves kis történetet újra ne akarjam megnézni. A filmből eltelt egy óra, de a vízből még mindig nem... Több

2015.06.01 *tünde

Jó kis mesefilm! Tele humorral, ahogy azt Spongya Bobtól elvárhattuk. Érdemes megnézni felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt

2015.06.30 bigi

Nekem nagyon nem tetszett, bár én az előzővel sem voltam kibékülve, ezek a 3d-s figurák baromi idegenek voltak, valahogy nem tudtam azonosítani őket a megszokott "arcokkal", de kb. 20perc az, amikor így néznek ki a többi időben a régi rendes rajzolt figurák láthatóak hál istennek.