Spongyabob: Ki a vízből!

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

2015.06.23 Newyqrk

XDDD EZ vanalami fergeteges. Nézzétek mert olyan szar fárasztó viccektől a remek izzasztóig vtele van éS nagyon jó kis film. Szerintem akármelyik korosztálynak nézhető lett és élvezhető is. Kicsit még ha erőltetettek is a viccek pont ez teszi ezt a világot ilyenné amilyen!!

2015.05.29 *bella

Jó kis mesefilm! Tele humorral, ahogy azt Spongya Bobtól elvárhattuk. Érdemes megnézni felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt

2015.08.28 csongi888

Egyik barátom mondta azt, "amelyik mesében Rap zene van, az csak sz... lehet". Meg kell hogy mondjam, teljes mértékben egyetértek vele, nem tudom milyen korosztálynak készült ez a film, de szerintem 12 felett nem valami élménydús.

2015.06.16 Melibaba

En nekem nem tetszett egyaltalan.

2015.05.07 goldfisy

Felnőtt fejjel unalmas a történet, az animáció viszont hibátlan. Túl egyedit akart alkotni a rendező és a tervező, ami szerintem nagyon erőlködés szagú lett, már -már csicsás.

2016.01.31 Cirmici

Beteg viccekkel teli, bár amennyire vártam és szerettem volna megnézni, annyira nagy csalódást okozott. Ettől a kisfilmek is milliószor jobbak. Áh... nem volt jó.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Kellemes, szórakoztató kis film volt. A történet kiszámítható, mivel szerettem a sorozatot, azért nem vártam egy hú de izgalmas történetet. Ehhez képest nem is kellett csalódnom, a poénokat nem vitték túlzásba, de azért volt benne 1-2, ami megmosolyogtatott.

2016.04.20 Hektor6

Kár, hogy az előzetes jól átvert, mert abban úgy tűnik mintha kb. az egész film ilyen 3D-ben lenne meganimálva, de valójában a film első kétharmada 2D-s, klasszikus Spongyabob animáció. Aminek én nagyon örültem, csak emiatt nehezen ültem be a filmre. Pont az a kétharmad volt igazán jó, a vége béna volt.

2015.02.25 evaka3355

Nagyon aranyos film. Szívesen néztem volna meg gyermekkoromban is. Vicces izgalmas.

2022.09.04 ekkam

Első Spongyabob film, amit láttam, számomra teljesen ismeretlen karakterek voltak, eddig. A fiammal együtt néztük meg, és szerettük meg ezeket a kissé nagyon idióta szereplőket, és bugyuta történeteiket. Azóta többször is megnéztük ezt a rész is, nagyon tetszik.

2016.02.12 domi1229

Ez is olyan hogy se füle se farka a történetnek. Nyilván kicsiknek készült akik imádják a Spongyabobot. Nekem onnan vált igazán jóvá a film amikor kijöttek a vízből, onnantól egész vicces volt, addig is voltak benne jó poénok de nem jött annyira.

2015.03.09 kisslaszlo2

Az egyik kedvenc mesém, így elképzelhetetlen volt, hogy ne nézzem meg Spongya és Patrik kalandjait moziban. Remek film, iszonyatosan szórakoztató, végignevettem az egészet.

2015.02.16 kamivagyok

Aranyos, igazi gyerekeknek való, figyelmet lekötő kis film. Nem gagyi, nem verekedős, tényleg szívesen ültettem be rá a gyereket.

2015.06.18 RókaÚr

Egészen zseniális, aki bírja SpongyaBobot, az egész biztosan nem fog csalódni benne. Igazán szórakoztató, szórakoztató film lett, mi a haverokkal szakadtunk a röhögéstől rajta. Nehéz szavakba önteni, aki látta, tudja, miről beszélek.