Spongyabob: Ki a vízből!

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

2022.10.27 Interfectorem Sabnock

Jól van az!

Ahogy van, úgy van jól. SpongyaBob örök, és mára már klasszikus! Lássuk, én mit láttam? Bevallom őszintén, kezdetben értetlenül álltam a dolog előtt. Aztán rájöttem, hogy egy hangos szavam nem lehet, hiszen a nyolcvanas években egy zöld színű, piros-... Teljes kritika

2021.08.31 Laca//Ho/rr/oR//

Jól kezdődött, de rosszul sült el

Egy remek kis sorozatról beszélünk, mikor meghalljuk Spongyabob nevét, mert egy igencsak híres kitalált karakterről van szó. Imádtam a sorozatot, és az első film is jópofa volt 2004-ben. Lehet, ez a film már azért más, mert a célközönség még nyilvánvalóan a gyerekek, és az én generációm már mondhatni kiöregedett belőle. Próbálom ennek betudni, amiért ezt már kissé unottan néztem meg, bár hozzáteszem, voltak olyan poénok, amiken jókat nevettem. Az eleje nagyon jó volt, ahogyan bevezették, és a történet felépítése is tetszett. Gondolok itt a "kajacsatára" és a jól megszokott helyzetre, miszerint Plankton meg akarja szerezni a titkos receptet, és persze ezt Spongyabob és Rák úr nem hagyja soha szó nélkül. Aztán jött a sztori kibontakozása, és kezdődött is az utazás. Azért is tetszett, mert megmaradt rajzfilmszerűnek az egész, pusztán a rajzfilm képe lett szebb természetesen, ez köszönhető a 10 év különbségnek. Semmi újat nem hozott a cselekmény, váratlan dolgok nem voltak, a poénok is gyerekeknek szóltak, de ez nyilvánvaló. A végén nem kellett volna átváltani animációra, amennyire újat akartak a készítők, ez szerintem annyira rosszul sült el. Ezért kár volt sajnos, bár egyszer nézhető volt.

2015.07.15 dulkap

Régen nagyon bírtam a sorozatot és az előző mozifilm is zseniális lett. Itt már kicsit untam a dolgot, bár voltak benne vicces jelenetek is. Talán a múltért, meg, hogy más a célközönség megbocsájtóbb vagyok vele.

2016.05.28 Orosz István

A sorozat sikeréhez képest nagyon gyenge. Az első mozifilm ennél sokkal jobb volt. Volt benne egy két jó poén. A történet nagyon gyenge sablonos, semmi csavar. Nagyon gyenge lett.

2019.01.15 dailyfilmsan

Jajj ez a rajzfilm nagyon gyerek szinten mozog. Persze ezzel nincs semmi gond hogy a kicsiket célozza meg, csak így nekem a történet nem a legszórakoztatóbb pedig az első mozis verzióért oda voltam. Nekem az előzőhöz képest csalódás egy kicsit. Meg lehet nézni, de sajnos bugyuta ahhoz hogy élvezhető legyen.

2018.07.18 czerik

Elég jó kis mesefilm lett, bár az előző nekem jobban tetszett. A sorozatból kiindulva pedig többet vártam volna el, de így is egy egész humoros lett. Egyszer nézős mese, de arra az egy alkalomra megéri.

2019.09.10 Timon

Tetszett az a fajta merész bevezető,ami az elődjéhez hasonlóan valóság-felvétel,de aztán hírtelen anumációs formában mutatja/folytatja a történetet. Van benbe némi új,némi merész,esetleg már olyan,ami már tényleg eröltetett,de a jó poénok mindent kár... Több

2019.07.30 Ms. Akárki

A gyerekekkel nagyon imádtuk és még én is jókat tudtam rajta mosolyogni. Egyszerű de nagyszerű történet kiváló látványvilággal és fantáziával. Bár a történeten kicsit dolgozhattak volna még, de a gyerkőcöknek tökéletes kikapcsolódás.

2016.10.10 hell.l

A sorozat az nagyon jó, viszont ez a film nem hozta meg a vele szemben felállított elvárásaimat. Megnézni megnézhető, de nem hasonlítható össze a sorozat egyik epizódjával sem.

2016.04.19 szoljhozzam

Spongya Bob és a többi karakter is nagyon vicces és szerethető az alaptörténet egyszerű, de élvezhető. Rákuram és Csigusz a kedvenc. Egy nyávogó vízicsiga. Kiváló ötlet! :) A pénzéhes rák se kutya.

2016.03.24 Ragemarci

Ez a spongya addig jó amíg ki nem jönnek a vízből, a szuperhősös dolog már erőltetett ponyva.

2020.12.06 Félix

Jó, de később megunjuk...

Hát nem slágerfilm, de szerintem kár lett volna kihagyni. Egy remek kaland tiniknek, gyerkőcöknek ez a film. Egy egész nézhető darab, lekötött ez a film. Volt egy problémám vele: túlzottan is gyerekes volt, a poénok elég maradandók, szerintem nem könnyű az ilyen humort kitalálni. Szerintem van egy határ, mikor ezt a filmet már nem lehet bírni, elviselni, de élvezzük azt az időt, amíg nem unjuk meg. :) Összességében a film értékelése: 100/91%

2015.06.18 szd91

Nagyon vártam, de sajnos borzalmas lett. imádom a rajzfilmsorozatot. Az első mozi jó is volt, de ez a 3d-s, élő szereplős zagyvaság. Hát nagyot csalódtam, ráadásul dögunalom volt. Néha kár erőltetni az új dolgokat.

2015.03.31 Brigusz724

Klassz volt a film, bár a mozi közben rápillantottam az órámra, és még fél óra volt vissza és még nem voltak kint a vízből, kezdtem egy picit akkor aggódni. De sikerült megmenteni a herkentyűburger receptjét a kalóztól. Szóval teljes happy end. Amúgy pár poént, amit az előzetesekben mutattak a filmből kihagytak.