A kém, aki dobott engem

Yo-yo-yobb is lehetett volna… Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2018/08/19

Kínos kémes kalamajka
Susanna Fogel filmjével a legnagyobb baj tulajdonképpen az, hogy túl sok minden akar lenni. Egyszerre akar vígjátékként működni, de azért a romantikát és a szerelmes őrlődést se mellőzi, viszont road movieként is megszeretné állni a helyét, és persze az akcióműfajban is ki akarja szolgálni a nézőit. Több

MovieAddict
2018/08/19

Értékelés: 5.5/10
A végeredmény ugyan nem borzalmas, sőt egyszer talán érdemes is lehet megnézni, de a A kém, aki dobott engem sokkal több geget is elbírt volna, mert ez így sajnos félő, hogy ugyanolyan könnyen felejthető lesz, mint Kunis kisasszony minden második filmje. Amúgy meg, ha már Budapest+vígjáték+női titkos ügynök kombó, akkor inkább százszor is A kém… Több

Artsomnia
2018/08/30

Ha valahol meg lehet nézni feliratosan a filmet, akkor tegyetek egy próbát, de ha rám hallgattok, akkor ezt majd valamelyik kereskedelmi tv-n „izguljátok végig” inkább. Szóval jól jegyezzük meg Susanna Fogel nevét! Nehogy véletlenül még valamit megnézzünk tőle! Több

Kritikusa blog
2019/05/18

Törölni szeretném, de nincs ilyen gom Több

Ogre
2019/05/18

Értékelés: 6.5/10
A kém, aki dobott engem egy könnyed kikapcsolódást nyújtó, laza akció-vígjáték, nagyon szimpla kis sztorival, ügyes és élvezetes akciókkal és kifejezetten szórakoztató alakításokkal. Önmagában Kate McKinnon miatt is érdemes megnézni, de klasszak a budapesti helyszínek, autós-üldözések, verekedések és lövöldözések is, miközben mindig, mindenhol ott a humor, a rengeteg poénos beszólás. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!