Tükröm, tükröm

Mirror Mirror

2020.10.25 petraszab

Nekem tetszett ez az élőszereplős Hófehérke feldolgozás. A történet ugye ismert. de a remek szereposztás miatt egy kellemes filmet kaptunk.

2019.01.03 indingo

Egy Hófehérke feldolgozás ahol a mostoha a főszereplő főleg ha azt Julia Roberts testesíti meg, épp miatta néztem végig, mivel a kezdetben pörgősen induló történet a végére lagymatag lett.

2015.07.10 dulkap

A sok rossz kritika után úgy ültem le, hogy adjunk egy esélyt, maximum 20 perc után kikapcsolom. Bár kicsit nehezen indult el és remegett is a léc, de aztán egész nézhető volt. Sokat segített a dolgon a könnyed humor és a látványvilág.

2019.07.23 Ms. Akárki

Ritka unalmas film lett. Pedig nagyon intenzív és sokrétű tündérmesés vonásokból merít. Julia Roberts és Lily Collins miatt nagyon vártam, de ezt kár volt leforgatni. Van ennél már sokkal jobb feldolgozása a Hófehérkének.

2017.10.21 Bazzzsi

Talán ez a film indította el ezt a nagy poroljuk le a meséket és csináljunk belőlük élőszereplős filmeket a nagy gyerekeknek. Nem igazán jött film/mese, többet vártam tőle.

2017.12.24 diumiu

2012-ben kétféle Hófehérke feldolgozás született, nekem a kettő közül ez tetszett jobban. Ugyan nem egy sokat emlegethető film, de kikapcsolódásnak tökéletes. Látványos, kedves.

2016.07.22 K.bogi

Ahhoz képest, hogy milyen sok rossz kritikát olvastam róla, meglepő volt, hogy nekem meg egész jól tetszett. Könnyed kis vasárnapi, hétvégi kikapcsolódás. A színészek, szereplők ezt a történetet könnyedén vették és nem kellett megerőltetni magukat, hogy visszaadják a lényeget és szórakoztassanak.

2016.08.07 Kardos

Nem rossz film, de nem egy hosszútávon maradandó alkotás. Még amikor premieres volt akkor megnéztem, de sajnos nem sok maradandó eleme volt a filmnek. Sablonos és unalmas sokszor a történet és ezen sajnos a zseniális színészi játék sem tud változtatni.

2016.04.19 Kata

Aki könnyed kikapcsolódásra vágyik annak tudom ajánlani. A klasszikus hófehérkés mese egy igazán új köntösben. Tetszett a könnyed humora és a némi akció jelenetek is megállták a helyüket.