Sebek

Wounds

2023.06.24 Interfectorem Sabnock

legújabb vélemény a nap véleménye

Itt figyelni kell, nem dumálni!

Hát, lássuk… Előre leszögezném, nem Dakota Johnson miatt néztem meg a filmet. Egyszerűen megőrülök ettől a tehetségtelen nőtől, aki az 50 árnylatos filmekkel adja el magát. A Cukorsólyom és a Felnőttem, csacsacsa, na ezeket biztosan kihagyom. De ... Teljes kritika

2022.03.30 JRD

Csináljunk egy filmet brahiból!

Kábé ezzel a felkiáltással állhattak neki. Nuku összetettség, nuku sztori, nuku, nuku, nuku. Lehetett volna akár ez is a címe: Nuku. Négyszer álltam neki, háromszor bealudtam. Negyedszerre végignéztem. Hm... még szerencse, hogy nem moziban néztem! Kár lett volna a mozijegyért pénzt kiadni!- annyi volt a gondolatom. De mint szoktam volt mondani, nézd meg, és döntsd el magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2020.01.31 Szilonka

A története nagyon béna és semmitmondó volt. Vége pedig mintha nem is lett volna.

2019.10.30 indingo

Armie Hammer amikor elolvasta a forgató könyvet, ez neki tetszett? Logikátlan, semmitmondó a történet. A vége pedig egyenesen katasztrofális.

2019.10.28 VvV

Kifejezetten gyenge film a neves szereplők ellenére is. A története nem valami kerek. Értelmetlen vacak.

2022.04.10 Caravaggio1978

Második rendezésnek jó... vagy mégsem?

Az egész filmre azt mondanám, hogy nagyon fura. Magam sem tudom egyértelműen eldönteni, hogy jó vagy rossz értelemben-e, az biztos, hogy nagyon-nagyon mellélőttek a befejezéssel. Van egy korrekt, csak éppen nehezen követhető története (a végére teljesen elveszik minden), némi erős hangulata, valamint egy remek főszereplő, aki szinte az egyetlen, aki ezt a gyenge alkotást úgymond felfelé húzza. Aki szereti a groteszk, értelmetlen filmeket, annak meleg szívvel ajánlom.

2019.11.20 TomÁcs

Jóindulattal is csak egy kettes. Nem volt se eleje, se vége, nem tudjuk meg, mi lesz a szereplőkkel, és mi volt ez az egész. Nem pont erre számítottam.

2020.03.04 Lonka

Értelmetlen baromság volt az egész. Vártam a nagy csattanót végére.

2020.01.22 thejoker Nézhetetlen

Csak időpocsékolás megnézni. Se eleje, se vége, egyáltalán miről szólt? A színészek is borzasztóak és idegesítőek. Egyszerűen nézhetetlen. Ha jót akarsz magadnak, kihagyod ezt a semmit.

2020.01.05 petraszab

Kár rá az időt pazarolni, a Zs-kategóriánál is rosszabb. Semmitmondó, üres film.

2022.03.29 Lalee19

Úgyszólván egyetlen működő aspektusa sincs ennek az ürességtől kongó filmnek. De a legrosszabbak a teljesen légből kapott, felhígított horrorelemek: ordít róluk, hogy nincs mögöttük átgondolt koncepció vagy egyáltalán történet. Emellé jön, hogy a sze... Több

2020.11.06 Annuska

A színészek neve olvasatára azt hittem, valami gyöngyszemre lelek, de hatalmasat csalódtam. Füle nincs történet egy kis szenvedéssel.

2021.02.13 stomachh

Semmi értelme, történet nulla, karakterek nulla. Ügyesen játszott a feszültséggel, aztán a végén az arcunkba kapjuk a jó nagy semmit. Mi a sz*r volt ez?! Messzire kerülendő.

2020.09.10 HanGa

Most mi is történt? Úgy vártam volna egy nagy csattanót, katarzist a végére, vagy legalább valami magyarázat félét.