Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Sebek (2019)

Wounds

stomachh   2021. 02. 13.

Semmi értelme, történet nulla, karakterek nulla. Ügyesen játszott a feszültséggel, aztán a végén az arcunkba kapjuk a jó nagy semmit. Mi a sz*r volt ez?! Messzire kerülendő.

indingo   2019. 10. 30.

Armie Hammer amikor elolvasta a forgató könyvet, ez neki tetszett? Logikátlan, semmitmondó a történet. A vége pedig egyenesen katasztrofális.

NGN   2019. 10. 28.

A gonosz okostelefonon keresztül érkezik...

Az utóbbi években elszaporodtak a klisés horrorok; vhs kazettán, interneten és mostanában már az okostelefonokon is rendel a gonosz entitás, legyen az bármi is. Persze, lehet ezt jól is elsütni, mint a Kör első részében tették, de lehet nagyon gagyi... teljes kritika»

Szilonka   2020. 01. 31.

A története nagyon béna és semmitmondó volt. Vége pedig mintha nem is lett volna.

TomÁcs   2019. 11. 20.

Jóindulattal is csak egy kettes. Nem volt se eleje, se vége, nem tudjuk meg, mi lesz a szereplőkkel, és mi volt ez az egész. Nem pont erre számítottam.

VvV   2019. 10. 28.

Kifejezetten gyenge film a neves szereplők ellenére is. A története nem valami kerek. Értelmetlen vacak.

Lonka   2020. 03. 04.

Értelmetlen baromság volt az egész. Vártam a nagy csattanót végére.

Zazie Beetz
Babak Anvari

Kinek ajánljuk: Akiket érdekelnek az olyan horror-drámák, amiken egy kicsit gondolkodni is kell, hogy valamelyest összeálljanak. több»