Sebek

Wounds
Lalee19

Zazie Beetz
Babak Anvari

Egy pultos egy mobiltelefont talál a bárjában. Ám miután fogadja az egyik ismeretlen hívást, különös jelenségek veszik kezdetüket.

(csd)

Forgatókönyvíró: Babak Anvari
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2019.10.18. | Netflix (2019.10.19.)

2023.06.24 Interfectorem Sabnock

legújabb vélemény a nap véleménye

Itt figyelni kell, nem dumálni!

Hát, lássuk… Előre leszögezném, nem Dakota Johnson miatt néztem meg a filmet. Egyszerűen megőrülök ettől a tehetségtelen nőtől, aki az 50 árnylatos filmekkel adja el magát. A Cukorsólyom és a Felnőttem, csacsacsa, na ezeket biztosan kihagyom. De ... Teljes kritika

2022.03.30 JRD

Csináljunk egy filmet brahiból!

Kábé ezzel a felkiáltással állhattak neki. Nuku összetettség, nuku sztori, nuku, nuku, nuku. Lehetett volna akár ez is a címe: Nuku. Négyszer álltam neki, háromszor bealudtam. Negyedszerre végignéztem. Hm... még szerencse, hogy nem moziban néztem! Kár lett volna a mozijegyért pénzt kiadni!- annyi volt a gondolatom. De mint szoktam volt mondani, nézd meg, és döntsd el magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2020.01.31 Szilonka

A története nagyon béna és semmitmondó volt. Vége pedig mintha nem is lett volna.

2019.10.30 indingo

Armie Hammer amikor elolvasta a forgató könyvet, ez neki tetszett? Logikátlan, semmitmondó a történet. A vége pedig egyenesen katasztrofális.

2019.10.28 VvV

Kifejezetten gyenge film a neves szereplők ellenére is. A története nem valami kerek. Értelmetlen vacak.

(2019. 11. 12.)
Kinek ajánljuk: Akiket érdekelnek az olyan horror-drámák, amiken egy kicsit gondolkodni is kell, hogy valamelyest összeálljanak. Több