Botrány

Bombshell

A film összbevétele 59 636 523 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 86 230 572 forintot termelt. A hazai mozik összesen 53 999 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Kimberly Guilfoyle – akit Bree Condon alakít a filmben, és aki Team Roger feliratú pólókat osztogatott a Fox női alkalmazottainak – jelenleg Donald Trump fiának, Donald Trump jr.-nak a párja, és Trump újraválasztási kampányán dolgozik mint vezető tanácsadó.Szerző: Artemisia

Megan Kellynek nagyon tetszett, hogy Charlize Theron annyira hasonlít rá a filmben.Szerző: Artemisia

Megan Kelly egy 30 perces youtube videóban kommentálta a filmet 3 korábbi Fox Newsos kolléganője, Juliett Huddy, Rudi Bakhtiar, Julie Zann – akiket szintén zaklatott Roger Aliles –, valamint férje, Dougles Brunt társaságában. Elmondták, mit találnak hitelesnek, és mit kevésbé a film során. Megannek nem tetszett, hogy túl nagy hangsúlyt helyez a film az öltözködésre, mintha összefüggne a zaklatással, mert, mint mondja, amikor Roger zaklatni kezdte, kifejezetten férfiasan öltözködött. Szerző: Artemisia

A Kate McKinnon karaktere – a demokratikus beállítottságú leszbikus nő, Jess Carr, aki azért dolgozik a Foxnál, mert más csatornákhoz nem veszik fel – kitalált karakter, akivel azt akarták demonstrálni, hogy nem minden Fox alkalmazott szélsőséges és trumpista.Szerző: Artemisia

Roger Ailest 20 nő vádolta szexuális zaklatással, noha a film középpontjában 3 áldozat áll.Szerző: Artemisia

Gretchen Carlton az IPhone-jával hónapokon át rögzítette a Rogerrel való beszélgetéseiket, így több órányi hanganyaga volt, melyet bizonyítékként be is mutatott.Szerző: Artemisia

A film készítői több Fox-alkalmazottal is elbeszélgettek, és az ő elbeszéléseik alapján alkották meg Kayla Pospisil karakterét. A jelenet, melyben Roger arra utasítja Kaylát, hogy forduljon körbe előtte és húzza feljebb a szoknyáját, azért került a filmbe, mert mindegyikük elbeszélésében visszatérő elem volt, hogy Alies előtt körbefordulnak, mondván, hogy a televízió vizuális médium. Szerző: Artemisia

A témát a Showtimes is feldolgozta egy 7 részes, HBO-n is látható sorozat formájában, A legharsányabb hang címmel.Szerző: Artemisia

Roger Ailes nem élte meg a film bemutatóját, 2017. május 18-án meghalt.Szerző: Artemisia

Greatchen Carletont a Time magazin 2017-ben a 100 legbefolyásosabb ember közé választotta.Szerző: Artemisia

Getchen Carleton 2017-ben kiadta Be Fierce: Stop Harassment and Take Your Power Back (Légy heves: állítsd le a zaklatást, és vedd vissza hatalmad) című könyvét, mely azonnal a New York Times bestseller listájának élére került.Szerző: Artemisia

Roger Ailes sosem kapott érdemi büntetést. Miután 65 millió $-os végkielégítésével távozott a Fox News vezérigazgatói székéből, haláláig Donald Trump tanácsadója volt.Szerző: Artemisia

Margot Robbie alakítja a film egyetlen fiktív karakterét. Szerző: hp