Botrány

Bombshell

Vox.hu
2020/01/13

A Botrány nem az év Oscar-nagyágyúja, de egy összeszedetten és szórakoztatóan elmesélt film arról, mi történik akkor, ha az ember egy mérgező céges kultúrában talál állást. Több

Supernatural Movies

Erőtlen feszültség
Lehetett volna belőle referencia munka, egy igazi botrány film, de sajnos a feszültség erőtlen ábrázolása ezt nem teszi lehetővé. Több

Revizoronline.com
2020/01/13

Ha Charlize Theron és Nicole Kidman mondja, elhiszed?
A témáról és a közegről eszünkbe juthat a Spotlight című film, de míg az képes volt arra, hogy átélhetően és megrendítően mutassa be a szexuális zaklatási ügyeket feltáró újságírók kőkemény munkáját, itt nem kerülünk igazán közel senkihez és semmihez. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin
2020/01/14

A csatát megnyerheted, de a háborút nem
Minden hibája ellenére élvezhető és érdekes, már csak Theron-Kidman-Robbie hármasa miatt is érdemes megnézni. Jóllehet, végső soron maga a téma izgalmasabb, mint a film. Több

Filmezzunk.hu
2020/01/20

Értékelés: 7.4/10
Jay Roach igyekezett szórakoztató is maradni, hisz így sokkal nagyobb közönséget érhet el, mintha szárazabban tálalja nekünk a Botrány-t, de ezzel inkább azt érte el, hogy nem engedte közel szereplőit a nézőhöz, és így a drámájukat csak megéljük, de nem átéljük. Több

Art7.hu
2020/01/21

A szexuális zaklatás anatómiája
Adam McKay által sikerre vitt formula a Botrányban másoltnak, erőtlennek tűnik, és se a Fox News, se a #metoo megértéséhez nem visz közelebb. Több

Kultúrpart.hu
2020/01/28

Értékelés: 6.5/10
A konzervatív Barbie-babák lázadása
Így végül egyfajta furcsa öszvérként kapunk egy sztorit az intézményesített szexuális zaklatásról, amely sokak számára csak egy jópofa, szórakoztató moziként fog funkcionálni. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!