Van Helsing

Van Helsing

2018.03.19 silverkesh

Számomra nem egy nagy durranás, egyszer meg lehet nézni, annyit ér az egész. :)

2015.03.04 nitus2006

imádtam, a végén sírtam is. Izgalmas, aki szereti az ilyen különleges lényeket annak ajánlani tudom. Van benne egy kis romantika, egy kis humor, szóval minden ami egy jó mozihoz kell

2016.04.23 Kata

Majdnem a legrosszabb vámpíros film. Hiába a sok béna akció jelenet, a történet unalmas, a szereplők borzalmasak ( Hugh Jackmanban nagyot csalódtam). Egyetlen pozitívuma a jelmezek és sminkek. Nem ajánlom senkinek sem.

2015.08.10 Petya1995

fiatalként nagyon látványos és hihetetlen film volt . Ma is nagyon jó film bár már azért eléggé meseszerű az egész ,de nagyon jó film .én szeretem nagyon ezt a stílust és ezt a filmet !

2015.01.10 Cercei

A Van Helsingben egyetlen dolgot lehet értékelni: a látványt. A speciális effektek remekül mutatnak, ráadásul adnak az egésznek egy jó kis atmoszférát, de minden más, a történettől a rendezésig, de még sajnos a színészi játékot is beleértve rettenete... Több

2015.02.18 ioinme

Unalmas, egyszer nézhető, bárgyú és bugyuta alkotás, amit csak a témája emel némileg ki, mert a vámpíros téma hálás téma, és sajnos hiánycikk. Vámpíros filmek között leginkább a legenda vagyok című filmet ajánlanám inkább ehelyett.

2018.02.01 sziniminiz

Szerintem nagyon jó lett. Jó kis akció-fantasy. A vámpírok, vérfarkasok, stb. nagyon jók lettek. A vérfarkasok átváltozását nagyon jól megvalósították.

2016.05.23 Guszti

Unalmas, ostoba, hollywoodi, második élvonalbeli popcornmozi. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.