Van Helsing

Van Helsing

2021.06.28 elekm90

Nem nagyon lehet unatkozni rajta a hossza ellenére, nem ül le, akcióból sincs hiány, és maga Van Helsing is egy szórakoztató figura. Ugyanakkor egy rosszul megrendezett, klisés akció-kalandfilm, ami a pofás erdélyi környezeten túl nem nyújt túl sok eredetit.

2018.01.19 Artemisia

Folyamatos izgalom, látványos akciójelenetek,fordulatok, szerelmi szál, középkori hangulat jellemzik a filmet. A színészek is jól teljesítettek.

Sommers egy könnyed,laza,de hihetetlenül izgalmas és fordulatos filmet tett le elénk.Hugh Jackman nagyot játszik,és Kate Beckinsale az Underworld sztárja itt is bombázó.Kifejezetten jó a zenei aláfestés,a helyszínt is jól megépítették,vagy megcsinálták a jó öreg CGI segítségével.De mindenesetre nekm óriási nagy kedvenc.

2019.04.23 Ms. Akárki

Imádom mind a mai napig. Alans Silvestrie zenéivel tűzdelve nagyon jó kis Drakulás-Van Helsinges, vámpírvadászós fantasy. Persze az elmaradhatatlan szerelmi szál sem maradhat el. Hugh Jackman és Kate Beckingsale között vásznon nagyon jó volt a kémia.

2017.12.04 indingo

Egy jól kidolgozott és látványos történet, amelynél eléggé eltalálták a hangulatot. A története akciódús volt és sminkek/maszkok is hitelesre sikeredtek.

2016.06.26 Thibo84

Látványos film, tele akcióval, de olykor nekem úgy tűnt, hogy ide-oda kapkodnak a történetben.

2018.08.12 Norbert93

Néha kicsit kapkodós vagy sablonos benyomást kelt, de ettől függetlenül jól össze van rakva, akciódús és nagyszerű "könnyed" szörnyvadász film.

2016.04.17 D. Shaday

Rossz film lenne, de a pörgős stílusa, hogy gyakorlatilag ötpercenként kapunk egy látványos akciót, menti a helyzetet egy erős közepesre, de annál jobbra semmiképpen. Egyszer egy unalmas délutánra azért bátran ajánlható.

2016.02.13 moov18

Egyszeri megnézésre alkalmas. Lehet rajta ijedezni, van benne akció is bőven, izgalmakat sem spóroltak ki belőle. Elég érdekes szörnyszülötteket, teremtményeket láthattunk benne. A jelmezesek, sminkesek, maszkmesterek kitettek magukért. Látványban ga... Több

2016.05.21 Vadgazda

Egy érdekes vámpíros-farkasemberes misztikum, mindenképpen új szinttre helyezi a korban fellelhető animációs technikát, a színészek is jól lettek kiválasztva. Nekem tetszett a rajzfilm változat is, kár hogy nem folytatták.

2016.08.11 tvmérnök

Még most is imádom ezt a filmet. Kevés jó vámpíros , vérfarkakos sztori van ami jó. Ráadásul mindez egy filmben. Jó az erdélyi motívum is benne.Izgalmas, látványos és kimondottan szórakoztató.

2016.12.03 Lost Silver Book

Anno moziban néztem meg. Nagyon jó a zenéje, mindenhol passzol a filmhez, főleg a lovaskocsis jeleneteknél. Tetszenek benne a kosztümök, egyediek a "korukban". A fegyverek és eszközök is vonzzák a szemet, mint akkori "technika" és ötletesség. A törté... Több

2015.05.11 Enccso

Számomra az utolsó értelmes vámpíros film, nyilván bele lehet kötni ezer helyen, de nekem hangulatilag és történetben is helyén volt. Könnyed kikapcsolódás semmi több.

2016.07.26 Karolyka

Nagyon szeretem ezt a fantáziadús akciófilmet. Főleg a szereplők és a klasszikus történet emeli fel ezt a filmet a zsenialitás felsőfokára. Hugh jackman és Kate Beckingsalel nagyon jó ez a film. Más színészekkel talán nem is működne ez ilyen jól.