Végső állomás

Final Destination

2015.04.24 gaboca1981

Azt egyébként tudja valaki, hogy a 180-as számnak milyen jelentősége van mind az 5 részben? Amíg nem láttam az 5. részt azt gondoltam, hogy a repülőre (a 180-as járatra utal), de aztán az ötödik részben kiderült, hogy ahhoz nem lehet köze.

2022.07.07 Warden Drumgoole

Annak idején nagyon tetszett az alapötlet és a megvalósítás is. 20 évvel később sem változott a véleményem. Bár már többször láttam, ha megy valamelyik TV csatornán, nem kapcsolom el (a következő reklámig). Jók az alakítások, kellően pörgős és a halá... Több

Tekintve, hogy ez egy sorozat első része, még jó filmnek is hívhatnánk - abban az esetben, ha nem készült volna több belőle. A további részek ugyan azt az elcsépelt történetet viszik tovább, semmi újat nem mutatva, csak kicsit látványosabban megvalósítva.

2017.04.26 biter007

A legjobban összetett és kigondolt film amit valaha láttam. Az hogy ilyen furmányos dolgokat kitaláljanak hihetetlen zseninek kell lenni. Minden részét imádom.

2014.12.10 spikeZ

Nagyon tetszett, ritkán sikerül úgy megijeszteni, hogy utána napokig a fejemben maradnak a képek és érzések, hogy gyakrabban hátrafordulok az utcán. Még többedik nézés után is meg tud ijeszteni.

2015.02.21 Vica

Jó film. Néhol majdnem halálra rémültem. Mondanom sem kell, hogy több napig nem mertem éjszaka a házban vagy az utcán mászkálni. Mindenképp érdekes a film alapötlete, hogy vajon ki lehet e kerülni a végzetet, a halált. :) Elég morbid halálnemek voltak a filmben, némelyiket a mai napig fel tudom emlegetni.

2021.12.24 leo1969

Minden része nagyon jó.

2018.12.28 Évi Spitzmüller

Libabőrös film számomra.

2017.08.16 Sheeny004

Szeretem ezeket a filmeket. az összes része nagyon jó, igaz nem változatosak mert ugyanaz az alapja mindegyiknek hogy a halál követi őket, de aki szereti a fejtörős filmeket amin gondolkozni is kell, annak ajánlom :)

2018.01.16 lendvaicsaba

Nagyon tetszett a film, jó az alapötlet és a halálesetek is jól voltak kidolgozva. Sajnos a későbbiekben túl sok bőrt húztak le az alapról, több kevesebb sikerrel.

2017.11.05 lantoszoli93

Tipikus véres horror film, amelynek a sztorija is leköti az ember figyelmét. Sajnálom kicsit, hogy a történetek nem lettek túl változatosak, de szerintem korszakalkotó filmmé vált.

2017.05.03 TEKERGŐ

Amióta kikerült elég sok idő eltelt de még mindig hozza azt a szintet mint anno.

2018.10.15 emiel

Egyedül néztem éjszaka, és egy darabig nem mertem kimenni a WC-re. Eléggé félelmetesre sikeredett. A folytatásokat nem néztem meg, de ettől eléggé beparáztam, napokig agyaltam még rajta. Pont az benne a félelmetes és az ijesztő, ami ellen ugye ne tud tenni az ember, és ezzel rendesen ki lehet idegelni bárkit.