Végső állomás

Final Destination

2017.09.05 SzFa

Néha van az érzésem, hogy úgy megnéznék egy Végső állomás filmet, szerintem a sorozat egyedi. Tetszik ahogy apró összefüggésekre hívja fel a figyelmet. Megéri megnézni, akár többször is.

2020.10.03 belavagyok

A végső állomás a halál. Valóban előre meg van írva a nagykönyvben hogy hol és mikor érünk utunk végére. Ki lehet játszani a halált. Szerintem érdekes film volt.

2016.10.15 hell.l

Ez a klasszikus első része a szériának, amit még számos több rész követett. Az alapötlet és a kivitelezés is nagyon jó lett. Összességében egy jó széria kezdése ez a film, de önállóan is nagyon megállja a helyét.

2019.01.16 kristoftoth21

Egy klasszikus

Egy rendkívül érdekes fajtája a horrornak, nincs semmilyen sorozatgyilkos, természetfeletti lény, zombi, akármi, hanem maga a sors játszik az emberekkel és ez teszi érdekessé az egészet. Egyáltalán nem félelmetes, inkább ömlesztett morbid és fekete humorként hatott rám. Némelyik halál már betegesen vicces. Kb. "happy tree friends" emberekkel a valóságban játszódva. Jó film 8/10.

2016.04.19 szoljhozzam

Imádom a Végső állomás filmeket. Ez első részt tök véletlenül kezdtem el nézni, de nagyon megtetszett így következhetett a többi. Az ötlet nagyon tetszik! i játszható-e a halál? Az is remek ötlet volt, hogy az utolsó rész kicsit visszaugrik az elsőhöz.

2016.02.12 Balint

Sokan méltatják de szerintem nem ez a sorozat legerősebb része, nekem néha már inkább erőltetettnek tűnt ;)

2017.11.05 edessszilvia

Nagyon jó és izgalmas film, a cselekmény megfog, leköt, magával ragad, a képernyő elé bilincseli a nézőt. Klassz, fordulatos jelenetek és jó karakterisztika.

2017.10.03 Bibabac

Nagyon jó, eredeti ötlet, izgalmas történet. Láttam az összes részt, és ez az, ahol még a legjobban a cselekményre mennek, a misztikusságra, és nem csak a látványos, véres jelenetekre.

2017.09.26 koba1996

Egy nagyszerű film, amely olyat ad, ami manapság sajnos cudarul ritka: egy érdekes ötletet, valami újat, amit nem csak a képernyőre hánynak, hanem szépen ki is dolgozzák.

2016.07.27 feketerigous

Nagyon szeretem ezt a filmet, mert nem az az igazi brutális horror, ezért szinte mindig van idegzetem megnézni! Szerintem ez egy egyszer nézhető film, mivel a többször megnézzük, már nem lesz olyan izgalmas mint elsőre. Sajnálom, hogy túl valószerűtlenek a balesetek.

2017.03.24 georgri

Végső állomás film nagyon sok készült, ezek közül nekem legjobban az első és az utolsó tetszett, a többi csupán egy kaptafára legyártott tömegfilm. Ez az első rész viszont valóban izgalmas.

2015.11.22 somi

Abszolút 5 csillag mai szemmel nézve is, de az egyértelműen kijelenthető, hogy ez a film nem nagyon tartalmaz kliséket - sőt, manapság készül néhány film, ami ennek ismeretében meglehetősen klisés.

2017.02.25 Beuszi

Nagyon szeretem a Végső állomás-széria filmjeit, különösen az első és a befejező filmet. Aki látta mind a kettőt, az tudja, miért. Aki meg nem látta, az járjon utána. ;)

2016.08.24 Emma109

Emlékszem még gyerekkoromból rá. Állati jól indul. A története végig fenntartja a figyelmet.