Végső állomás

Final Destination

2018.04.15 TomÁcs

Talán az összes részt láttam. Jó a története, itt a látvány is a helyén van. Ahogy indul, hogy veszekednek a reptéren a háttérben meg felrobban a repülő zseniális.

2019.02.05 Márton

Fogócska a halállal

Emlékszem mikor először találkoztam ezzel a filmmel, épp a VHS korszak végnapjait élte, de annyira megfogta a kíváncsiságomat a kazetta hátoldalán található tartalom hogy képtelen voltam otthagyni, pedig már javában elkezdődött az új adathordozók, a ... Teljes kritika

2018.11.17 VvV

Az az első rész egyértelműen a legjobb. Az ötlet egyszerű, de nagyszerű .

2018.07.24 Norbi

Mérföldkő a filmes világban. Nagyon nagyon kreatív ötlet, szuperül kivételezve. Nem vagyok horror film rajongó, de tényleg felejthetetlen élményeket nyújtott.

2017.07.24 Lonka

Imádom a film alapsztoriját, miszerint kijátszható-e halál. Amikor először láttam nem sokat tudtam róla és azt hittem, hogy valami parafenomén a gyerek, aki megjósolja a repülőgép lezuhanását.

2016.11.14 MKristijan

Megjelenése után kb 6-7 évvel láttam először. Akkor határozottan átjárt az a fura érzés amitől rettegtem és még talán el is hittem hogy van ilyen. Kötelező darab.

2022.02.08 stewie_griffin_2005

Az alapötlet jó, de a megvalósítás, a képi világ tipikusan tinifilmjellegűek, igazán horrornak sem mondható. Persze volt 1-2 rész, mikor nagyon csodálkoztam, de összeségében nekem átlagos, többet vártam, mivel klasszikusnak tartják sokan.

2017.12.12 Greeta

Szerintem nincs olyan aki legalább egy részt ne látott volna belőle. Nagyon kedvelem a sorozatot az egyedi ötlete miatt. Amikor először láttam leesett az állam.

2019.01.26 Timcsi

Benne van abban a 10 filmben ami nagy hatással volt rám, amikor előszőr láttam. A története a hibák ellenére remekül van felépítve.

2019.04.14 petraszab

Ha meg kell halni hát meg kell halni. A kaszással nem lehet játszadozni. Az ötletét a mai napig zseniálisnak tartom.

2019.06.01 kevelin

kicsit fűrész érzse van az embernek csak más köntösben. a filmekben szereplő szituációk megélése során viszont sokszor eszembe jut a film. ami nekem nagyon pozitív hiszen hatással tudott rám lenni. nagyon jó ötlet volt a rendezőktől h kitaláltak egy ... Több

2018.03.22 hackerjulcsi

Ez egy modern haláltánc konkrétan! Mindenkit elér a halál, vagy így, vagy úgy. Kicsit klisés az egész, nagyon beszámítható egy-egy ember halála és a konkrét módja... egyébként hatalmas ötlet, a kivitelezés kicsit kezdetleges és nem eléggé átgondolt szerintem.

2015.05.14 Syracuse

Abszolút 5 csillag mai szemmel nézve is, de az egyértelműen kijelenthető, hogy ez a film nem nagyon tartalmaz kliséket - sőt, manapság készül néhány film, ami ennek ismeretében meglehetősen klisés.

2016.07.26 Leilani

Szeretem a Végső Állomás filmeket, bár a jelenetek sokszor kiszámíthatók, a története mégis izgalmas, mozgalmas és vannak benne váratlan fordulatok is. A haláljelenetek sokszor brutálisak, túl valótlanok, de pont ez teremti meg a film különleges egyedi hangulatát.