Végső állomás 2.

Final Destination 2

2017.12.12 Greeta

Brutál jó az ötlet még mindig. A halál elől nincs menekvés. Szerencse vagy csak egy kis utat nyer a jelölt? A története pont olyan jó, mint az első részé volt.

2019.01.26 Timcsi

Az a varázs már nem volt meg, ami az első rész esetében. Így sem volt rossz, de hiányzott egy kis fűszer belőle.

2019.04.28 petraszab

Az első rész ismeretében ez már nem akkora szám.

2019.06.01 kevelin

kicsit fűrész érzse van az embernek csak más köntösben. a filmekben szereplő szituációk megélése során viszont sokszor eszembe jut a film. ami nekem nagyon pozitív hiszen hatással tudott rám lenni. nagyon jó ötlet volt a rendezőktől h kitaláltak egy ... Több

2015.05.14 Syracuse

A színvonalcsökkenés itt is megfigyelhető, de legalább a 2. részben még tudtak új halálnemeket alkalmazni, ellentétben a folytatásokkal. A színészek is egész jól teljesítenek.

2023.06.22 Gamehun638

Tisztességes trancsírozós horror, ami az ezredforduló környékéről való, és tipikus tini szereplőkkel van megpakolva.

2016.07.26 Leilani

Szeretem a Végső Állomás filmeket, bár a halálesetek nagyon hihetetlenek, valótlanok de ez adja a film egyedi és különleges hangulatát. A film néhány jelenete kiszámítható ennek ellenére a cselekmény izgalmas marad.

2017.09.19 SzFa

Sok új nincs benne, de akinek tetszett az első része annak megéri megnézni ezt is. Ugyanaz a séma és a végére várható kifejlett is előre megjósolható volt, de ettől függetlenül egyedi film sorozat.

2020.10.03 belavagyok

Ha az élet nagy könyvébe megírtakkal ellentmondunk akkor felborul a világ rendje. Szerintem korrekt és izgalmas folytatás volt.

2016.10.15 hell.l

Jó film lett, ahogy többnyire a többi Végső állomás film is. Ötletesek lettek itt is a különböző halálesetek a többi részhez hasonlóan. Az a jó ezekben a filmekben, hogy annyira nem kötődnek szorosan egymáshoz, de mégis fedezhetünk fel egymásra utalásokat bennük.

2016.02.04 moov18

A legjobb nyitóbaleset azt gondolom ebből a részből került ki győztesként. Látványos volt, lebilincselő volt. Egyébként az egyik legvagányabb részre sikerült. Feszültségből és szemkápráztató jelenetekből nem volt hiány. A halálnemek kellőképp borzong... Több

2016.04.19 szoljhozzam

Imádom a Végső állomás filmeket. Ez első részt tök véletlenül kezdtem el nézni, de nagyon megtetszett így következhetett a többi. Az ötlet nagyon tetszik! i játszható-e a halál? Az is remek ötlet volt, hogy az utolsó rész kicsit visszaugrik az elsőhöz.

2016.02.12 Balint

Ebben a részben van a legszebb kezdőbaleset, számomra innen indul a sorozat ;)

2019.01.16 kristoftoth21

Egy jó folytatás

Alapvetően ugyanaz mint az első, nem sok újat mutat, de jó. Kifejezetten jó hogy az első rész túlélője is szerepel benne. A vége is kifejezetten jó, mire azt hinnéd minden oké, még tud rá rakni egy lapáttal. Hozza az első szintjét. 8/10