Végső állomás 2.

Final Destination 2

2017.10.03 Bibabac

Nem tetszett annyira, mint az első. Erőltetettebbek voltak a halálok, a történet is kicsit kicsapongó, és a csaj visszahozása az előző részből felesleges volt.

2017.09.26 koba1996

Persze a részek folyamán az értékelés is zuhan, mert többség azt hiszi, hogy egy "2."-re végződő címmel ellátott film funkciója valami olyat hozni az iparba, aminek eddig írmagja sem volt. Nem értek egyet ezzel a nézettel, ez a rész is legalább olyan jó lett, mint a másik négy mindegyike.

2016.07.27 feketerigous

Nagyon izgalmas film, ami leköti az ember figyelmét. Sajnálom, hogy a film haláljelenetei túl valótlanok, de ennek ellenére még sem lehet kiszámítani, hogy mikor mi fog történni. Egy kicsit sem sikerül unalmasabbra, mint az első része.

2015.11.22 somi

A színvonalcsökkenés itt is megfigyelhető, de legalább a 2. részben még tudtak új halálnemeket alkalmazni, ellentétben a folytatásokkal. A színészek is egész jól teljesítenek.

2016.08.24 Emma109

Az első résztől semmiben sem marad a történet. Nekem tetszett.

2017.01.02 vesztingerkitti

Feszült hangulatú, izgalmas horror látványos jelenetekkel és kiváló színészi alakításokkal, mindvégig lekötötte a figyelmemet. Nagyon tetszett a befejezése és az egész felépítése.

2016.05.02 Kutyus

Igaz, hogy nagyon az 1-esre épül, de ez a rész is ugyanolyan izgalmas volt és hatásos. A színészek alakítása profi, és valódi izgalmat ad. Végig szórakoztató és leköti a nézőt!

2017.01.07 des.tiny59

Tele van borzongással a második rész is. Borzasztóan telibe lett találva és imádtam. Ez a film kiváló lett. Nem is tudok mást mondani, mint, hogy fantasztikus minden téren csak dicsérni tudom mivel elvarázsolt. Szerintem egy ilyen filmet az egész családnak látnia kell mert hihetetlen.

2016.02.04 Kandurbaba

Az első részhez hasonlóan ez is egy nagyon jól összerakott, pörgős film sok izgalommal és rettegéssel. A fiatal szereplők jól alakítanak benne, meggyőzőek.

A későbbi részeihez képest ez még egész jó, de unalmas az állandóan ismétlődő sztori. Újat nem nagyon tud mutatni, csak mások másképp halnak meg. Egyre gusztustalanabb módon. Nem mentem a falnak tőle.

2015.10.29 BloodyMary

Hihetetlen tempót diktál a film, az egész egy versenyfutás a halállal. Az akciójelenetek izgalmasak és látványosak. A színészek teljesítményével meg voltam elégedve. Látni és érezni a félelmüket. Ugyanakkor meglehetősen elszántak is, ami már majdnem ... Több

2016.10.13 pav

Valahogy nem az igazi ez a film. Igyekszik nagyon misztikus és veszélyes lenni, de a sok izgalomban és hajszában a rendező már-már túlfeszíti a műfaj korlátait. Nem igaz, hogy a film nem izgalmas, éppen ellenkezőleg. A misztikus oldal viszont sokkal ... Több

2017.02.09 adamtoth

nagyon jó film, Engem teljességgel sikerült kikapcsolnia, magával ragadnia, a különböző, halálesetek, miatt érdekes ez a film. többi részel együtt értem