Végső állomás 2.

Final Destination 2

2024.02.14 Schumy1

Számomra hozza az első rész színvonalát.

2017.04.18 indingo

Az alapötlet már ismert, így azon a tájon már nem hozott meglepetést. Kapcsolódik az első részhez és volt egy kerek története.

2022.07.05 BRANTON

Mi a pálya? Autópálya.

2003-ban eljött a műfajújító Végső állomás folytatása. A folytatást már nem James Wong dirigálta, hanem David R. Ellis. Elég fura dolog egyébként, hogy ennek a két embernek köszönhetjük a széria legjobb és legrosszabb részeit is. Ugyanis mind a kette... Teljes kritika

2017.07.23 Deku

Az első rész után ez a film már nem tartogatott semmiféle újdonságot. Ugyanaz a séma és a végére várható kifejlett is előre megjósolható volt. Egynek elment de nem ütött nagyot.

2018.11.16 dailyfilmsan

Érdekes volt és pörögtek a történések. Nem lehet ezen a filmne unatkozni. Mégis voltak jelenetek amikor annyira belementek a diskurzusba a szereplők, hogy bár ne tették volna. A kocsiban lefolytatott élménybeszámoló is elég bugyuta lett az ilyen megj... Több

2017.10.17 Szilonka

Az első nagyobbat ütött, bár ebben a részben is még találtam értékelhető jeleneteket. Én ezzel le is zártam volna a történetet, a többi részt tök felesleges volt elkészíteni.

2024.01.02 Jocpappa

10/6

Egy morzsányival ostobább, mint az első rész, de még mindig szerethető a 2000-es vibe és a bugyuta storyline miatt. Eddigi legbölcsebb döntésem volt, hogy újranézem a szériát. Nincs esténként a másfél órás sírva nyüglődős kálvária, amíg kitalálom, mit nézzek/nézzünk.

2017.11.01 Bazzzsi

Az első rész folytatása, sok mindenre itt kapunk választ. A története izgalmas volt, hozta az első részben kialakított egyedi stílust. Nekem tetszett.

2021.10.27 drg0602

Jobb, mint az első rész...

Szerintem jobb, mint az első rész. Nagyon látványos. Elképesztő jó felvételek, az első 15-20 perc lebilincselő. Itt is a megszokott brutalitás, ami párosul egy elég izgalmas történettel. A színészi teljesítmények is jók. Mindenképp érdemes megnézni. 10/10

2018.04.15 TomÁcs

A főszereplő csaj nem volt szimpatikus ettől nem tudtam elvonatoztatni a film nézése közben. Történetben nem volt rossz, ismerve az első részt eléggé kiszámítható volt.

2018.11.29 VvV

Már az első film ötlete is nagyon bejött és azt vitték tovább. Nem az a vérben tocsogós fajta.

2018.07.24 Norbi

Ritka kivétel hogy a folytatása egy filmnek talán még jobb lett mint az első rész. Kerek egész volt minden, a halálok sziporkáztak, szinte örültem néha egy -egy esetnek...:D

2017.07.25 Lonka

Elég jó folytatása lett az első résznek, örülök, hogy itt is még megmaradt a komolyság. Történetben továbbvitték a készítők és nem maradhatott bennünk kérdés.

2016.11.14 MKristijan

Az első rész sokkja után számomra nem hozta azt a várt hatást, inkább mondanám úgy hogy nem annyira hatott. De attól függetlenül ezt is akármikor újranézném :)