Viharsziget

Shutter Island

2016.01.23 VérAlex

A Viharszigetben annyi klisé van, hogy nem győztem összeszámolni - elmebetegek, elzárt hely, nyomasztó környezet, kísértett főhős, traumák stb, de ennek ellenére teljesen nézhető és élvezhető film, ami valahogy mégis eléri, hogy az ember ne unja, han... Több

2018.11.20 darkangel1231

Hihetetlenül jók azok a filmek, amik okosak és furfangosak. Manapság nincs túl sok belőlük, ami lehet jó vagy rossz is, mert kisebb számban értékesebbek. Ez is egy ilyen példány. A történet azzal kezdődik, hogy egy nyomozónak, Teddy Daniels-nek külde... Több

2016.04.21 Maszat

Egy igazi klasszikust csináltak a készítők, ami ezután viszonyítási alapot fog képezni. Tökéletes pszichothriller, ami az utolsó pillanatban is képes meglepni. A szereposztás, a készítők listája pazar, a látvány borzongat, a zene szintúgy. Egyszerűen hibátlan.

2015.02.25 th13f89

Nagyon jó film, szerintem Leo egyik legjobb szerepe, a történet végig leköt, a hangulat teljesen beránt, izgalmas és a vége is ott van.

2018.02.03 evlin16

Nagyon jó film. Egy barátom ajánlotta, hogy nézzem meg, de én kétkedve álltam neki, mert nem igazán kedvelem az ilyen filmeket. A történetszál végig megvezeti a nézőt, majd jön a csavar, ami zseniálissá teszi az egészet.

2017.06.16 Thirst0626

Az egyik kedvenc filmem!!! Bármikor nagyon szívesen megnézem, mert hihetetlen az a fordulat amivel zárul a film. Amikor először láttam, sokkolt és az állam leesett!!!Csak ajánlani tudom!!!

2015.03.23 iaquino

Scorsese mainstreamebb filmjei közül való, de semmivel nem gyengébb a többinél. Jó fényképezés, erős horror-thriller hangulat, és egy jó duplacsavar jellemzi, és egy bármilyen filmet elvivő DiCaprio.

2016.02.16 Ancsika

Imadom a filmet!Végig agyalod az egeszet,majd a végén leesik az allad,akkora csavar van benne,es csak pislogsz hogy akkor most mi van???Nagyon szuper,de szerintem legalabb 2x meg jell nezni hogy megertsd.

2015.03.10 ecsekisandor

Izgalmas és elgondolkodtató film lett. A film végi csattanó pedig felteszi a koronát a filmre. Remekmű! Di Caprio hozza a legjobb formáját. 10/10

2015.02.28 csokiii

Nagyon jó film, a végén óriási fordulatokkal. A hangulata egy kicsit nyomasztó, de a történet nagyon elgondolkodtató.

2015.03.31 Dcorp1963

A film tele van csavarral, de csak a végén hullik le a lepel. Elképesztő film, és hát ahogy előttem írták, DiCaprio ismét egészen rendkívülit alakított.

2015.03.30 paixmondiale

Pszichothriller forever! A műfaj egyik gyöngyszeme, Caprioval kiegészítve! Már itt bőven megkaphatta volna az Oscart!A sztori nem kiszámítható, izgalmas, és a végén pofon ver! Szépen van fényképezve is, a hangulata hatással van az emberre. Maximális pontszám, vitathatatlan!

2015.03.28 MAlexa23

Amiben Leo játszik csak jó lehet. Remek thiller, dráma. Fantasztikus történet. Elgondolkodtató, remek színészi alakításokkal. Izgalmas, hihetetlen élményt nyújtott.

2015.02.13 Marko22

Imádtam ezt a filmet. Többször megnéztem, de egyszerűen megunhatatlan. Leonardo Dicaprio fantasztikus színész. Elmondhatatlanul nagyot alakított ismét. Elgondolkodtató, izgalmas film, váratlan fordulatokkal. "Melyik rosszabb? Szörnyetegként élni, vagy jó emberként meghalni?"