Viharsziget

Shutter Island

2015.02.09 jazzy Nézhetetlen

Mai napig ez a film az, aminek a végére úgy rácsodálkoztam, mint eddig még semmire sem (jó értelemben). Szuper volt!

2015.02.04 Drein

Végig izgalmas és kiszámíthatatlan. Leonardo DiCaprio nagyon jól alakít benne. A történet is nagyon rendben van. A film hangulata is nagyon átjött és a vége különösen elgondolkodtató volt.

2015.03.08 adamwin

Leonardo mindig is zseniális színész volt és ebben a filmben is remekül alakít, maga a film pedig izgalmas és kiszámíthatatlan volt, egy percre nem hagyta nyugodni az embert. Pörgős, meghökkentő, váratlan. Nagyon tetszett.

2015.02.22 FCSZ

Nagyon jó, elgondolkodtató film. Érdemes többször is megnézni, hogy egyre több részletre fény derüljön.

2015.02.13 eni20121004

Nekem is tetszett a film, bár meglehetősen rezeg, ahogy összeáll a kép. Örültem a csavarnak a végén. Szeretem az ilyen filmeket! Érdemes megnézni, többször is.

2015.02.07 Bergen

Nagyon jó film, imádom...Kikészít, de akkor is imádom. Remek történet és DiCaprio alakítása fergeteges, csak az Oscar díjat hiányolom tőle...

2015.01.30 DorinaBakos

Leonardo legjobb filmje! Nekem évek óta a kedvenceim közé tartozik. Nagyon elgondolkodtató, akármikor újranézhető, nagyszerű film!!!

2015.01.29 riita19

Elgondolkodtató film. Izgalmas és egyben szomorú is. A végén az idézet igazán szívhez szóló. A szereposztás tökéletes!

2015.01.23 hatiche89

Nekem nagyon tetszett ez a film, jól szerepelt benne Leonardo.

2015.02.22 ildimari92

Nagyon jó film, végig leköti az embert. Izgalmas és elgondolkodtató. A csattanó pedig csak hab a tortan. Remekmű. Tipikus Scorsese film. Leonardo DiCaprio megint jót alakított. Talán ez az egyik kedvenc thrillerem. Csillagos ötös.

2015.02.19 Robi

Nagyon fordulatos film.Érdekes,izgalmas és becsapós film.Minden megnézés után lát újat a néző benne.A csattanó remek lett.

2017.03.14 ericsuj

nos, elöször azt hittem egy unalmas szokásos felderítem a gyanúkat cimszo alatt futó film, de Leonardo Dicaprio nem lehet ennyire pancser :) persze hogy nem.... nézzük csak végig.... Baromi a csattanó a filmben!

2017.08.15 Sheeny004

Izgalmas, jó film. Vicces és rémisztő dolgokkal egybekötve. Nekem nagyon tetszett sőt, még anyukám figyelmét is lekötötte pedig ő nem szereti az ilyen jellegű filmeket. Kérünk még ehez hasonlóakat :)

2015.02.22 wimate

Abszolút leköti a figyelmedet ez a film. Izgalmas, jó történettel, jó színésszel... bár nem ez volt DiCaprio élete alakítása... de ez mellékes.