Viharsziget

Shutter Island

2015.02.11 nandiwrc

Legalább kétszer meg kell nézni, másodjára mintha egy másik filmet néznél. Végig izgalmas, nagyszerű alakítás Dicapriótól!

2015.01.27 shifty986

Leo hatalmasat alakít, izgalmas, érdekfeszítő és rendkívül fordulatos film, hatalmas csattanóval. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

2015.03.14 gaalerzsebet

Hihetetlen élményt nyújt a film, tele van izgalmas pillanatokkal. Csavaros, izgalmas, engem végig lekötött és megfogott, krimi filmek királya, ez nem is kérdés! Di Caprio alakítása fenomenális. 5/5

2015.03.01 Agnes96

A film a legvégéig fent tudta tartani a figyelmet, mert egyszerűen bosszantó, hogy nem derül ki, mi is folyik az egész szigeten. Minden megkérdőjeleződik, de végül értelmet nyernek az apró darabkák. Hátborzongató.

2015.02.25 FANNA

Naygon jó film!!! Mikor már azt hittem hogy kezdem érteni a dolgokat, kiderült, hogy semmit sem értek... Izgalmas és fordulatos, mindenkinek ajánlom!!!

2015.02.12 Krisz86

Nagyon izgalmas film. Di Caprio nagyon jól játszik, és nem gondolná az ember, a végén milyen fordulatba viszik bele. Jó monológok és lekötő jelenetek.

2015.02.09 seszter2200

Mekkora történet!! DiCaprio vitte a pálmát csak az Oscart nem, egyszerűen zseniális, a karakterek lenyűgözőek, és a 2 bitang nagy csavar a végén az mindent romba dönt amit csak hinni mertél eddig ... Az utolsó mondatért is érdemes végignézni az egész filme . Elgondolkodtat és lenyűgöz, imádom!

2015.01.27 palacsinta

Hihetetlenül fordulatos film, az utolsó percig a tv elé láncolja a nézőt. DiCaprio itt is nagyot alakít. Aki egy izgalmas, de depresszív történetre vágyik, az megtalálta.

2015.01.26 lenakovacs

Pont a napokban néztem meg újra. Még mindig k.... jó!

2015.03.13 [email protected]

Végre egy film, aminek a végén egy nagyot lehet koppanni. Vagy mégsem. Kedvenc filmem egyike, izgalmas, gondolkodtató. Másodjára nézve főleg! DiCaprio pedig ismét hozta a nagyszerű formáját, remek alakítás volt!

2015.03.02 Atsop

Olvastam a könyvet is, és az sokkal jobban tetszett. A misztikum csak látszólag van jelen, inkább víziókként. Látványvilág sötét, komor, baljós. A vége pedig a nézőre van bízva, hogy ki-ki döntse el , hogyan is értelmezi azt.

2015.03.02 norbikess

Egy nagyon minőségi alkotás! Leo mint minden filmjében kiváló. A történet megfelelő ütemben építkezik. A film felétől vannak utalások amiből érezni lehet, hogy talán mi is lesz a végkifejlet, de nem feltétlen jövünk rá hisz a story annyira magával ra... Több

2015.02.17 Vidal89

Nagyon erős thriller, horror beütésekkel, durva csattanóval és egy remek Di Caprioval, bármikor újranézhető film!

2015.02.13 lombaresztii

Ez a film... nehéz rá szavakat találni, talán az elképesztő illik rá. Miután megnéztem, fél óráig néztem a gépet ami már sötét volt, és csak gondolkodtam, és lassacskán minden részletet végiggondoltam. Elképesztően összetett film, és ha az ember 2x i... Több