WALL·E

WALL·E

2018.10.21 Csillagpor

Nagyon érdekes kis mese, de ez főleg gyerekeknek szól. Bár fontos témát feszeget, ami napjainkban egyre fontosabb. A szeméttel, egyszer használatos műanyagokkal való probléma. Jó hogy ezzel egy kedves és aranyos Disney mesén keresztül is megismerkedhetnek a gyerekek.

2016.07.24 Leilani

Nagyon érzelmes, izgalmas animáció mély mondanivalóval, gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt tanulságos. Felhívja a figyelmet a Föld védelmére. Mindenkinek ajánlom, érdemes megnézni.

2019.01.05 szabomarc

Aranyos mese, bár eléggé vontatott néhol. A jövőkép, amit fest mindenesetre érdekes. Aranyos a kis robot, meg ez a fura érzelmi világa a rajzfilmnek is érdekes. Összességében tetszett, bár jobbat vártam volna valamiért.

2018.07.17 czerik

Aranyos mese, aranyos karakterrel, és valós mondanivalóval. Ajánlom.

2017.08.01 czigler.nora

Szerintem egy cuki meséről van szó, egészen egyedi történettel. Boncolgat olyan témákat, mely igenis aktuális: bolygónkat teljes mértékben elszennyezzük.

2015.05.09 hejnekem

Ez az animáció egy nagyon édes, csodálatos film. Az egész hangulata nagyon szerethető, aranyos. Az elképzelt jövőképe találó, akár valósággá is válhat. Ez tipikusan egy mosolygós film :)

2015.03.31 Brigusz724

Kicsit olyan ez a film, mintha a való élet problémáit (mint például a szemét halmok, az emberek antiszocializálódása, gépfüggőség) úgy akarná előadni, hogy a mai embert is érdekelje, és eljusson hozzá az üzenet, hogy változtatni kell. Ja és persze maga a grafika és az egész alkotás nagyon szép, kidolgozott.

2015.05.21 Laci000

Az első 20-30 perc az tökéletes, de utána már csak jó :), de ettől függetlenül tetszett, aranyos karakterek, aranyos, vicces, látványos történet és tanulságos is.

2015.01.28 london2012

Kiváló történet és erősen elgondolkodtató. Ugyanakkor aranyos szereplőkkel vicces jelenetekkel nem kell sok beszéd egy jó animáció elkészítéséhez.

2017.05.29 Zoer8993

Ez a film bővelkedik tanulsággal és mondanivalóval amit aranyos kedves köntösbe burkoltak. Nekem kissé Charlie Chaplin néma filmjeire hajazott tekintve, hogy beszéd nem sok van benne.

2015.05.01 dps

A Pixar eddigi legmerészebb filmje. A Walle oda megy, ahol Hollywood családi filmjeinek főárama még soha nem járt: a tisztelet, az egzisztenciális vágyakozás és az apokaliptikus remény birodalmába. Az Andrew Stanton rendezte költői elbeszélés a magán... Több

2015.07.14 prongs2001

Egyáltalán nem jött be. Teljesen mást vártam tőle, mint amit kaptam és valahogy az én szememben nem volt meg az összhang, amit egy ilyen filmtől elvártam volna. Pedig szerintem jó is lehetett volna.

2016.05.21 Gecko

Hát ez a mese számomra egy nagy csalódás volt. Egy ilyen világot elképzeli a jövőre szerintem ritka nagy baki. Ráadásul ezt gyerekeknek szánják akik komolyan is veszik. Persze azzal nincs baj,hogy tudatalatt felhívják a figyelmet az elhízástra és kör... Több

2016.04.11 BallEr

Ez a film isteni jó lett. Nekem az a meglátásom, hogy nagyon masszív filmről van szó egy igazán remek történettel. Apróbb hibák akadtak ugyan benne, de ezek elnézhetőek.