WALL·E

WALL·E

2016.02.09 Dniel

Egy lélegzetelállítóan aranyos film ami minden szívet megolvaszt. Csodálatos történet, aranyos karakterekkel és szuper látványvilággal. Igazságalapja is van szóval az aranyos mellett még tanulságos is. Egyszerűen kiváló!

Walle az emberiség példaképe. Emberibb mint sok ember :) Sajnálom, hogy az emberek így elpuhultak és ez az animációs film , lehet hogy a jövőt mutatja, ha az emberek nem tesznek semmit :/

2017.05.23 NLHF

Nem kifejezetten nyerte el a tetszésemet. Az alap történet nem rossz. Van valóságalapja a felvázolt jövőképnek, a személyes kapcsolatot nem ismerő, dagadt emberekkel, akik elpusztították a Földet. De a kivitelezés elég gyenge.

2016.02.19 The queen

Az egyik kedvenc animációs filmem. Nekem nagyon tetszett. A robot is csak jelkép. A film üzenete a fontos! Hiszen bebizonyítja, hogy mindig vissza lehet találni a helyes útra.

2015.05.28 klaudia4469

Szerintem, ez a mese nem gyerekeknek való. Nincs benne kivetnivaló, de ínkább a felnőtteknek ajánlanám, hiszen nem biztos hogy a kisgyerekek megértenék a mondanivalóját. De gyerekkorban nem is ez a lényeg. Nagyon élvezhető mesének tartom, letisztult, kedves, jó poénokkal

2022.09.28 ekkam

Mostanában a kisfiammal együtt nézzük, sokszor láttuk, imádjuk ezt a filmet. Különleges történet a kis intelligens, csupaszív robotról, aki évszázadokon keresztül azért dolgozik, hogy eltüntesse az emberiség szemetét.

2015.07.17 Kriszta

Az egyik kedvenc amerikai animációs filmem. A sztori igazán elgondolkodtató, néha úgy érzem, tényleg afelé haladunk, hogy a szemét egyszerűen ellep minket. A hangulatnak kifejezetten jót tesz, hogy gyakorlatilag a film felében nincs beszéd.

2016.03.26 Yoniki

A Wall-e egy olyan futurisztikus képet ábrázol az emberiségről, ami megborzongtatja a felnőtt nézőket, talán még a gyermekek kis világát is. Emellé olyan érdekes teoriák is társulnak, mint az, hogy eme robotból az emberiség rengeteget gyártott, de fő... Több

2015.01.26 csucsi0411

Nagyon édes ez a kis robotocska 5/5

2015.06.17 Lacroix

Mese egy kis robotról,ami eladja magát az aranyosságával és a kimondatlan rejtett mondanivalójával. Zseniális!

2015.03.10 stothtibor

Gyönyörű animációs mese, vicces robottal, szép animációval! Érdemes megnézni a családdal!

2015.01.26 M. Natalia

Nagyon édes. :)

2015.03.24 Ancsi

Egy kis robotból mennyi érzelmet ki tudtak hozni, hihetetlen. Nagyon jópofa, kedves kis mese, aminek van azért mondanivalója is, így az idősebb korosztály is remekül szórakozhat.

2015.02.14 Anrael

A Pixar ért az animációs mesék készítéséhez. Egy kis robotról készítettek egy olyan filmet ami nagyon mulatságos, érdekes, romantikus, és még mondanivalója is van.