Warcraft: A kezdetek

Warcraft

Movieaddicts.hu
2016/05/26

Értékelés: 8.5/10
A Warcraft: A kezdetek kisebb-nagyobb hibái ellenére egy szerfelett szórakoztató fantasy kaland. Több

Supernatural Movies
2016/05/26

Értékelés: 6.5/10
Duncan Jones Warcraftja a Harryhausen-féle fantasy-filmek modern képviselője, egy drámai mélységekkel nem vádolható bűnös élvezet. Több

Filmtrailer.hu
2016/05/28

A Warcraft oly régóta várt filmes adaptációja elsősorban a játék szerelmeseinek a szemébe fog könnycseppet csalni, az alkotóknak ugyanis a legmesszebbmenőkig sikerült e fantáziavilág hangulatát megidézniük. A Gyűrűk Ura epikusságának azonban a nyomába sem ér a produkció, pedig nyitva állt előtte a lehetőség. Lépj át velem a Fekete Kapun! Életünk a Hordáért!

Filmtekercs.hu
2016/06/01

A rendezésre egyébként Uwe Boll is bejelentkezett a stúdiónál, de elhajtották. Nem vagyok meggyőződve arról, hogy jó döntés volt: talán jobb szívvel szórakoznánk egy idióta Warcrafton, mint azon, amelyik majdnem sikerült. Több

Cornandsoda.com
2016/06/10

Értékelés: 8.3/10
Mindent összevetve a Warcraft-univerzum első átirata nem teremtett forradalmat és nem is váltotta meg a cg-adaptációkat, de több lett, mint egy jó iparosmunka vagy egy fanservice. Előzetesen komoly fenntartásaink lehettek azzal kapcsolatban, hogy a Warcraft: A kezdetek nem lesz más, mint egy látványpornó megfejelve néhány utalással az eredeti matériára. Ezzel szemben egy igazán szórakoztató mozit kaptunk, ami látványban és akcióban borzasztóan erős. Több

Vox.hu
2016/06/22

Warcraft
Az orkokból álló horda az emberek lakta Azeroth bolygón keres magának új lakhelyet, avagy világok harca egy nagy sikerű számítógépes játék alapján. Több

Csokiduda
2018/04/22

Értékelés: 8.7/10
Kiváló játékadoptáció
Nagyon ritka az, hogy képregényből vagy játékból jó filmadoptációt tudnak csinálni. Nos ez egy ilyen. Van még hova fejlődni, de nagyon jó az irány. A részletesebb kritikánál én 5/5-re osztályoztam, nyilván azért, mert anno a játék nagyon megfogott és a hangulatát kiválóan visszaadta a film. Viszont mivel olyanok is megnézhetik, akik nem játszottak a játékkal így itt egy cseppet alacsonyabban fogom osztályozni, de ettől még szerintem zseniális. Ha WOW kocka voltál, kihagyhatatlan! Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!