Willow

hell.l   2016. 05. 08.

Jó kis film lett ez is. A nyolcvanas évekből ez az egyik legjobb fantasy.Az akkori feltételekhez képest elég jól sikerültek a vizuális effektusok.Egy izgalmas, akciódús, lebilincselő történet kimagasló színészi játékkal és rendezéssel. Többször is meg lehet nézni.

sabnock666   2018. 08. 20.

Ron Howard szépen összerakta ezt a fantasy történetet...Val Kilmer brillírozik,de a többi színész sem vall szégyent...Izgalmas, szép vizuális effektek, jó történet, és persze a hölgyek kedvéért egy kis romantika.....kell-e ennél több??? Ja igen...fotel,popcorn és cola..... :)

S.Marika   2015. 11. 24.

Jópofa kis fantasy film a 80-as évekből. Nyilván a kor látszik rajta,de azért szerethető és ma is élvezhető. Voltak benne klassz részek,mondjuk ilyen a szánkós menekülés is,jól megcsinálták.

Barthy   2015. 09. 01.

Szerintem nagyon jól sikerült ez a film, mert összetett, és a témája is olyan dolgokat dolgoz fel, amiket fel sem tudunk fogni. Biztos megnézem még egyszer, pedig nem sűrűn szoktam ugyanazt a filmet többször megnézni.

varjú   2015. 11. 18.

Én kimondottan szeretem a kalandfilmeket, egyszerűen mert izgalmasak, mindig van egy kis morális tanítás. Külön jó, ha mindez egy jól megalkotott fantasy világban játszódik. Ez a film nem mai gyerek, de még mindig nagyszerűen megállja a helyét, maradéktalanul megfelel a műfaj minden elvárásának. Aki nosztalgikus hangulatú, de izgalmas filmre vágyik, az megtalálta.

A malacok a kastély mellett időről időre párosodni akartak. Ilyenkor a stáb néhány vödör hideg vízzel hűtötte le a disznókat.

(ps)

Val Kilmer a szövege nagy részét improvizálta.

(ps)

Madmartigan szerepére John Cusack neve is szóba került.