Wind River - Gyilkos nyomon

Wind River

2018.01.12 Krisz860423

Jól összerakott film, most is a színészek miatt néztem meg és nem csalódtam, izgalmas, szép tájakkal.

2018.09.08 Gino

Amellett hogy igen feszes hangulatú, elég okos film, ami pontosan tudja, milyen hatást akar kelteni, és sikerül is neki. Renner és Olsen kiváló páros, jó volt őket együtt látni, és remekül is játszottak. Ez nálam simán újranézős.

2018.08.14 buzsikturner

Meglepő volt Jeremy Rennert ilyen szerepben látni, de abszolút hihető volt. Ugyanígy a történet is, realista, őszinte és kegyetlen. Nem számítottam rá, hogy ilyen jó lesz.

2018.03.05 fhidasi

Ez egy klassz krimi lett, végig lekötött, Jeremy Renner egy nagyon jó színész ez most is bebizonyosodott, nézzétek!

2018.07.29 Hugi

Valaki azt írta, hogy vontatott az első rész. Aki nem érzi át a hely atmoszféráját, valóban unatkozhat, nekik nem ajánlom. Abban azonban biztos vagyok, hogy a film csak így hiteles. Lehetetlen üldözéses akciójeleneteket várni ezen a csodálatos helyen. Az egész film, elejétől a végéig úgy tökéletes, ahogy van!

2019.01.26 Tamás Ganyecz

Elveszett kultúra

Jó, nem kiváló de jó. Talán pont az a jó, hogy nem egy túlpörgetett cselekményű film. Ettől lesz elgondolkodtató, megfog. Megfog hogy mivé lett egy ősi kultúra, mivé tette egy elnyomó világ. Pária nép lett az indián akivel minden még lehet tenni. Különösen elgondolkodtató, hogy ha igaz, hogy megtörtént eseményeken alapuló történt. Az azért érdekes, hogy egy "sápadt arcú" mond indián közhelyeket. Szóval ha érdekel egy jó krimi, akkor nézd meg és gondolkodj.

2019.02.23 Erdő Csaba

Kellemesen csalódtam!

Nincsenek pörgős akciójelenetek, viszont egy igazán erős, mély, letaglózó krimi-dráma, egy olyan közösséggel a középpontban, aminek megvannak a sajátosságai. Mindig is érdekesnek tartottam az indiánok világát. Feszült figyelemmel kísértem végig az eseményeket, szinte megdöbbentőek egyes momentumok, pedig rengeteg ütős alkotást láttam már. Ahogy az előttem szólók írták, olyan atmoszférája van a filmnek, hogy észre sem veszed az idő múlását, végig leköt, és annak ellenére hogy nem tűzdelték tele akciójelenetekkel, nincsenek üresjáratok. Azt hiszem ennél fontosabb nem is lehet egy film sikeréhez. Imádtam minden percét!

2018.03.14 captainboring01

Wind River egy remekül elkészített lassú dráma kemény akciójelenetekkel! Technikailag rendben van! A zene nem kiemelkedő, de nem rontja el az élményt. A színészi játék remek, plusz szerintem Jeremy Renner eléggé kihagyták, mert ő nagyon odatette magá... Több

2020.11.27 zoiiiiiiiiiiii_

Bámulatos