Wind River - Gyilkos nyomon

Wind River

2018.03.31 Zsceeeka

Nagyon tetszett a film, megidézi a skandináv krimiket (ez nem csak kivételesen a hidegnek és a sok hónak köszönhető ), izgalmas, érzelmes, kemény dráma. Ajánlom, jobb, mint előtte gondoltam!

2018.07.22 Recensor

Régen láttam ennyire jól megrendezett és elkészített thrillert, valódi színészi alakításokkal és igazi érzelmekkel. Nagyon tetszett Taykor Sheridan munkája, ahogyan felépítette a filmet. Kiváló alakítást nyújt Jeremy Renner is, érett, komoly játékkal... Több

2018.03.26 Queenakasha

Nagyon tetszett. Kevés jó krimi készül mostanában így ennek nagyon örültem.Jók voltak a szereplők és a történet is, a vége pedig különösen telitalálat volt.

2019.02.08 szucszoli

Rémesen középszerű, unalmas, elcsépelt és érdektelenül vontatott, konzerv érzelmi gesztusokkal operáló film. Karaktereképítés a szokványos hálivúdi mintára elhanyagolható. Túl sok érdektelen mellékszereplő jut főszerephez. Az életszerűség legkisebb s... Több

2021.07.20 Gauss

Egy egyszerű történet nagyon jó megvalósítással. Kemény film, nyomot hagy az emberben.

2018.07.11 Evcsi95

Le se tudom írni, hogy mennyire tetszett. Nagyon is valóságos minden ami történik és ez egyben félelmetes is. Nem lehet könnyű így élni.

2023.01.27 Szentgróti Patrik

Kicsit nehezen indul be a film, de a második fele eléggé felpörög, és a vége megrázó.

2018.01.12 Lord British

Lassan csordogáló dráma, ami az utolsó fél órában rendkívül felgyorsul, de nem ad semmiféle igazi "megoldást". A kietlen, havas táj gyönyörűen van fényképezve, a reményvesztettség és fájdalom szinte a levegőben van. Jeremy Renner-t és Elizabeth Olsen... Több

2019.03.13 vyctoria79

Brutális, nyers, erőteljes. Letaglózza az embert a cselekmény realisztikus volta. Hűen ábrázolja az emberi alávalóságot, gonoszságot. Felráz minket: Hé, ilyen a való világ!

2018.05.04 kisssjanka

A Wind River talán azért fogott meg annyira, mert a rendező nagyobb eltalálta a film ütemét, tökéletesen összerakott krimi thriller, minden és mindenki a helyén van, negatív kritikának nincs helye.

2018.03.31 csokee38

Nagyon tetszett a film. A jó színészi alakítások és a cselekmény erőltetés nélküli felvezetése kellemessé tette a "mozizásra" szánt időt, Kitűnő film remek színészek. ajánlom mindenkinek.

2020.04.07 arctoslion

Meglepően jó...

Féltem attól, hogy nem jön be, de kellemesen csalódtam. A hangulata teljesen rendben volt, a feszültségkeltés is remekül meg lett oldva. A színészi játékban semmi kivetnivaló nem volt. És amit mindig direkt figyelek, az operatőri munka is remek volt. Összességében remek film, nálam 10/9.

2019.03.03 FGyula

Kicsitt vontatot

A film jó. De kicsit lassú.

2018.03.22 Csicsi88

Érdemes megnézi, a történet is nagyon érdekes és a látvány sem utolsó, már mint a havas tájak. Mindenképp érdemes megnézni.