X-Men - A kívülállók

X-Men

2016.04.24 johnny87

Ettől a filmtől indultak be a minőségi képregény filmek.A nagy korszak váltás, és ez kellett mint egy falat kenyér hiszen jól működnek ha igényesen készítik el.Látványos tele jó szinészi alakítással Magneto és Rozsomák a két nagy kedvenc.Mondani való... Több

2015.01.27 krissz001124

Nagyon tetszik a film. Nem kell sokat mondanom a film magáért beszél. Ennyi résszel is még mindig örülnék egy új résznek.

2019.07.07 atombence

Harc a végsőkig, csak öregen

Sajnos most jutottam el odáig, hogy végignézzem a teljes sorozat összes részét, így kezdtem ezzel, nem kellett volna. A film amúgy zseniális, szerettem.

2015.11.28 storeman

A kedvenc szuperhősös sorozatommá vált. Már ennél az első résznél tudni lehetett, hogy nagy sikerű film elé nézünk. Nekem a rozsomák jön be a legjobban.

2015.12.19 philboy

Singer adaptációja remekül sikeredett, a karakterek nagyon jó összhangban építik fel a mutánsok világát, fenntartják az intelligens és éle seszű párbeszédeket. Ám a film nem csak filozófiájában és intelligenciájában emelkedik ki az átlagos adaptációk közül, hanem az akciók és a speciális effektek terén is.

2018.09.02 Barnabii44

Nagyon jó lett.

2015.02.18 janimohosz

jól megrendezett film..tele van efektekkel, meg figurákkal..a mutánsok is érdekesek..és a farkas is jó ki lett találva...elöször mikor megnéztem a filmet kicsit érthetetlen volt miröl is van szó de aztán képbe voltam a mutáns és emberek közötti korszakról

2015.11.19 quentin

Végre egy képregény adaptáció, ami pontosan tudja hol a helye, mit akar, és mire képes. Az X-men ilyen, épp annyit ígér, amennyit teljesíteni is tud, végig finoman egyensúlyoz és teremit meg a jellegzetes atmoszférát. Kevés hiányzott...

2015.01.30 b.szenti007

Kicsit későn szólok már hozzá, de tudjuk, tudhatjuk, hogy ez a film egy lavinát indítottal. Egy olyan lavinát, aminek én is szeretnék elé állni, hogy elsodorjon. Nagyon jó film, a kornak megfelelő legminőségibb 3D-s technika és remek történet. Csak ajánlani tudom!

2015.02.10 edoka

Emlékszem amikor először láttam 10éves lehettem.Teljesen magával ragadott a történet és a világa. Bátyám előkaparta a régi képregényeit és hetekig csak azokat olvasgattam.

2017.11.10 123456

Végre egy film amiben rendesek ki mutatják az érzelmek, ezalatt mindenre gondolok ami a filmben történt. Hát csak annyit tudok mondani erre hogy fenomenális!!! :D

2014.10.26 julisX

A színészek játéka kiváló, Hugh Jackman, aki véleményem szerint nagyon eltalálta Farkas karakterét, Patrick Stewart meg egészen zseniális. Az egyik legjobb, ha nem a legjobb képregény adaptáció.

2017.01.23 Vera128

Egyik kedvenc filmem, Hugh Jackman zseniális Logan szerepében!

2016.05.10 kuba.pal

Nem egy korszakalkotó film, de műfajában még így is kiemelkedik, és abszolút megállja a helyét. Működik a sztori, remek a szereposztás, a látványra sem panasz, még ott marad az érzés, hogy volt ebben némi tartalék, amit valahogy mégsem sikerült kihasználni.