X-Men: Az eljövendő múlt napjai

X-Men: Days of Future Past

2015.01.30 Slashbácsi

Nem különösebben kötött le a film de Farkas Buck Riviera Gran Sportjáért mindent megbocsájtok.

2015.03.30 J.Hunt

Remek folytatása az első résznek. Nagyon tetszik ahogy a múltat össze fűzi a jelennel.kevés de ennek ellenére nagyon jól megvalósított akciójelenet ami egy remekül , feszültséggel teli izgalmas történetben kapunk meg.

2015.02.22 wimate

Nem rossz ez a visszautazós történet, az eredmény meg... nem elárulva a végét, meglepő. De egy izgalmas, akciódús látványos film kerekedett belőle.

2015.03.01 Bloffeld

Amikor kijött az első x-nem film 16 évesen sokkolt ,hogy gyerekkorom kedvenc képregénye jelenik meg moziban és most a mai napig imádom az x-men filmeket eddig szinte felnőttem a filmekkel és ennél láttam azt ,hogy ez felnőttem és ez inkább már a 30-as korosztálynak készült felnőttesebb lett az egész és komolyan veszi magát.

2015.02.16 Jessie

Direkt szinte semmi elvárással ültem be a filmre. Hogy emiatt tetszett-e ennyire, vagy tényleg egy baromi jó alkotás arról fogalmam sincs. De nagyon megérte :)

2016.02.06 Domino

Ha létezik tökéletes blockbuster, akkor az új X-Men: Az eljövendő múlt napja egy igazán erős induló erre a címre. Jó sztori, aktuális problémafelvetés, remek szereplőgárda és kiváló rendezés. Minden együtt áll, nincs is miről beszélni, csillagos ötös.

2015.02.19 rajen96

Megfelelő, izgalmas folytatása az X-Men filmeknek. Nekem nagyon tetszett és számomra egy plusz pont, hogy Peter Dinklage is szerepet kapott benne.

2015.02.07 Kisnegro

Ez nem egy kaszabolós x-men, de nem is baj, Akik jobban szeretik az x- szériákat, itt egy kis ismertető a régmúltjukból, amikor is a mutánsok helyzete válságosan alakul. Az egyik legjobb x - men film, ami drámával fűszerezett. Érdemes megnézni.

2015.07.15 Ewee

Nagyon szeretem az X-man filmeket, de ez kicsit ambivalens érzelmeket nyújtott. Időrendben nem igazán tudom, hova tenni a többi filmhez képest. De maga a múltban játszódó része nagyon jól sikerült. Mindenképp érdemes megnézni, de az X-man rajongóknak nem hiszem, hogy ez lesz a kedvence a többi rész közül.

2015.03.14 erni

Nagyon látványos lett, azonban az első rész annyira jóra sikeredett, hogy ettől sokkal többet vártam mint amit kaptunk. Egyébként jó film, csak lehetett volna jobb is. Bár a korábbi X-menekhez képest azért lényegesen előrébb van.

2015.03.24 citrozoey

Mivel eleve szeretem az Xment. igy nekem ez is tetszett :D Izgalmas, engem az első perctől az utolsóig lekötött. Az alakításokra sem lehet panasz, nagyszerű színészgárdát szedtek össze a filmhez. Nálam ez csillagos ötös!

2017.08.28 hanna

Ez a legjobb film az X-men-ekből