X-Men: Az eljövendő múlt napjai

X-Men: Days of Future Past

2022.05.11 Solidly

Nekem nagyon tetszett, bár van benne egy-két fura dolog, amit nem tudtam hova tenni. Összességében jó volt.

2019.08.30 Interfectorem Sabnock Nézhetetlen

Már-már nevetséges,ahogyan erőlködnek újabb rémtetteket elkövetni a gyártók,készítők a nézőközönség ellen.Minek ez a mozi?Miről szól?Mondanivaló???Semmi!Nulla! Nézhetetlen.

2015.04.25 Yosihiro

Láttam jópár feldolgozást, de merem állíta ez nagyon jól sikerült. csak annyit lehet mondnai erről a filmről, hogy klasszikussá vált. Már többször megnéztem és még mindig lenyűgöz . Tehát érdmes megnézni mert nemcsak a sztori jó de látványnak sem utolsó :) Üdv Yosihiro

2016.06.26 Thibo84

Tetszett, ahogy Singer az X-men - Az elsők kolosszális hibáját, ezzel a résszel igyekezett kijavítani.

2017.07.18 Deku

Ahogy az előző részben is itt is továbbra is nagyszerűen játszanak az újabb és számomra tökéletesebb színészek a karaktereikben. A története nekem még inkább tetszik, izgalmasabb és fordulatosabb.

2015.08.15 kabel

Egy gyönyörű látványvilággal rendelkező szépen leforgatott és lerendezett, minden szálat elvarró történet volt a második X-Men reboot. A film kitörölte a korábbi három rossz X-Men filmet és kijavította hibáikat és egy nagyon helyénvaló, korhű és tört... Több

2016.05.28 Orosz István

Nekem nagyon tetszett, bár van benne egy két fura dolog, de felejtsük el jó történet. A higanyszál karakter(villám fickó) azt hiszem mindenkinek a kedvence lett. Lényegében újraírja írja az eddigi X-Men részeket. Célzok arra hogy pl: a jövőben küklopsz újra él.

2019.04.20 Ms. Akárki

Elég keszekusza és zavaros film lett ez, és ezt még a legtörtzsgyökeresebb X-men rajongók is így gondolják sajnos. Hugh Jackman persze isteni Loganként, mint mindig, de ez a kittis időutazós dolog már csöppet meredek. Kifejezetten szórakoztató film lett ettől függetlenül, de nem a kedvenc x-men filmem.

2017.03.14 GedyPapa

Az előző rész mellett ezt is nagyon kedvelem, hiszen a múltukba való betekintés mellett a jelen bemutatása is kiválóan működött. Az új szereplők jól illeszkedtek a megkezdett történetbe, így majdhogynem fel se tűntek, hiszen nem csetlő-botló szereplőkkel egészült ki a csapat, hanem tényleg erősödtek!

2016.05.17 MP170506

Imádom az X-Men filmeket, de ez nagyon gyengére sikeredett. Nem lett volna rossz ez a történet, de a megvalósítás nem sikerült úgy, ahogy kellett volna! Számomra nagyon unalmasra, vontatottra sikeredett. Remélem a következő rész hozza majd az elvárásoknak megfelelő színvonalat! Ez egy jó indulatú közepes, de csak mert X-MEN!!!

2019.02.24 Norbert93

Bátran állíthatom, hogy az egyik legjobb X-Men film, ami valaha készült, s mellé egy kis időhurokkal sikerült a pocsék "Ellenállás vége" történéseit semmissé tenni.

2017.11.02 Bazzzsi

Szuper színészek szerepelnek a filmben és egy meglepően izgalmas sztorit sikerült összehozniuk a készítőknek. Nincs túlerőltetve a dolog. Even Peters remek volt.

2016.05.08 TomÁcs

Nagyon izgalmasra és látványosra sikeredett X-film. Remek volt a története, tetszettek a poénok és nekem Even Peters higanyszála is bejött.

2018.07.26 Norbi

Nekem mindegyik rész nagyon jó. A szereplők szinte már-már ikonikussá nőttek az évek alatt, és jelenleg szinte minden filmet ellehetne adni a nevükkel. Remélem, hogy azért a minőség maradni fog.